Vis per tą nenorą atsakyti už savo nusikalstamą veiką

Kovo 27-ąją dieną apie 14.30 val. Prienų rajone, 36-ajame kelio Kaunas–Prienai–Alytus  kilometre, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) patruliai sustabdė patikrinti automobilį „Audi A6“, kurį vairavo D. M., gimęs1987 m., gyvenantis Druskininkuose.

Vairuotojas, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės pagal Lietuvos Respublikos administracinio teisės pažeidimo kodekso 1632 str. 4 d., už tai, kad gabeno akcizais apmokestinamas prekes – 3 tūkst. cigarečių pakelių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, tiesiogiai Prienų r. PK patruliams davė kyšį – 600 litų, padėdamas pinigus tarnybiniame automobilyje „Škoda Octavia“, tarp užpakalinės sėdynės ir atkaltės.

Po apklausos vairuotojas D. M. sulaikytas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str., ir uždarytas į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Areštinę.

Vyriškio laukia rimti nemalonumai – jam gresia tiek administracinė, tiek baudžiamoji atsakomybė.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close