home Birštone Birštone skelbiama gripo epidemija

Birštone skelbiama gripo epidemija

Atsižvelgdamas į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Prienų skyriaus raštą „Dėl gripo epidemijos“, Birštono savivaldybės administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas 2018 m. sausio 30 d. įsakymu: 1. S k e l b i a gripo epidemijos pradžią savivaldybėje nuo 2018 m. sausio 30 d. 2. N u r o d o įmonių, įstaigų, organizacijų vadovams vykdyti profilaktikos priemones, patvirtintas Birštono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu „Dėl 2016-2018 metų gripo profilaktikos ir epidemijos kompleksinių priemonių plano“. 3. S i ū l o neplanuoti Birštono savivaldybės teritorijoje naujų masinių renginių bei informuoti renginių, kurių neįmanoma atšaukti, dalyvius bei organizatorius. 4. P a v e d a Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Prienų skyriui informuoti minėto plano vykdytojus apie gripo epidemijos pabaigą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close