Įtariamieji nespėjo pasinaudoti pagrobtu turtu

Kovo 23-iąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariate gautas I. A., gyvenančio Prienų rajone, Naujosios Ūtos seniūnijoje, Mieleišupio kaime, pareiškimas, kad 2013-03-23 apie 7.30 val. atvykęs į jam priklausančią negyvenamą sodybą, esančią Prienuose, Gintarėlio g., pastebėjo, kad, įsibrovus per langą į ūkinį pastatą, pavogta 3 benzininiai pjūklai „Stihl-MS-341“.

Nepraėjus nei dvylikai valandų nuo nusikaltimo, įtariamieji buvo sulaikyti, rastas pagrobtas turtas, kuriuo įsibrovėliai nespėjo pasinaudoti.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 140 str., įtariamieji uždaryti į areštinę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close