Pasaulinę sniego dieną sveikino Seniai besmegeniai (nuotraukos)

Trečią kartą šalia Prienų sporto arenos šurmuliavo žiemos pramogų pasiilgę prieniškiai – čia buvo surengta šventė, skirta Pasaulinei sniego dienai pažymėti. Nors pagrindinio šventės simbolio – sniego – staiga atplūdusi šiluma dar nespėjo ištirpdyti, tačiau prasidėjęs gripo sezonas, į lovas paguldė dalį šventinio renginio dalyvių.

Šventėje, kurią organizavo Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras bei Prienų rajono savivaldybė ir Lietuvos moksleivių sporto asociacija, dalyvavo vaikai iš Prienų miesto „Pasakos“ ir „Gintarėlio“ vaikų lopšelių -darželių, „Ąžuolo“ progimnazijos bei negausus būrelis pavienių prieniškių, o pagrindinis akcentas buvo Sniego seniai. Taip buvo pratęsta dar gruodį Prienuose prasidėjusi Senių besmegenių sąskrydžio idėja. Tik šįkart Seniai buvo tikri – iš sniego, kuris šventinę dieną ir tebuvo tinkamas tik seniams lipdyti.

– Pagrindinis Pasaulinės sniego dienos, kurią sumanė Tarptautinė slidinėjimo federacija, tikslas ir yra skatinti žmones žiemą kuo daugiau būti gryname ore ir aktyviai leisti laisvalaikį bei džiaugtis jau ne taip dažnai Lietuvoje matomu sniegu, – kalbėjo Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Audrius Deltuva.

Jis apgailestavo, kad dėl besniegių žiemų vis mažiau žmonių Lietuvoje slidinėja, o klampus ir šlapias sniegas šventinę dieną sutrukdė surengti futbolo turnyrą. Tačiau visi smagiai lipdė ir puošė senius besmegenius, važinėjosi ar buvo vežiojami rogutėmis.

A.Deltuva pasidžiaugė, kad šiais metais dalyvių, norinčių paminėti Pasaulinę sniego dieną, daugiausiai užsiregistravo Lietuvoje ir Japonijoje. Nemažas būrelis susirinko ir Prienuose.

Visi Pasaulinės sniego dienos dalyviai prisiminimui gavo diplomus, kuriuos pasirašė Tarptautinės slidinėjimo federacijos prezidentas Gian Franco Kasper ir Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Vasiliauskas, lipdukus su šios dienos simboliais, o organizatoriai apdovanojo saldžiomis dovanomis bei kvietimais į krepšinio varžybas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close