Nustatyta daug neblaivių vairuotojų

Praėjusią savaitę šalies keliuose vykdytų prevencinių priemonių metu išaiškinti 94 neblaivūs vairuotojai, 27 neblaivūs dviračių vairuotojai, 16 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų.

Kovo 18-21 dienomis buvo tikrinamas transporto priemonių vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotikų ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Per keturias dienas patikrintas 7 533 transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Išaiškinti 94 neblaivūs vairuotojai. Lengvas girtumo laipsnis nustatytas 48 vairuotojams, vidutinis – 40 ir sunkus girtumo laipsnis – 6 vairuotojams. Dar 58 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos. Dėl apsvaigimo nuo narkotinių medžiagų patikrinti 3 vairuotojai, iš jų 2 buvo apsvaigę.

Daugiausia neblaivių vairuotojų – 21 – nustatyta Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, Vilniaus – 14 ir Panevėžio – 13.

Taip pat išaiškinti 27 neblaivūs dviračių vairuotojai ir 1 neblaivus vadeliotojas.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) kelių policijos pareigūnai iš viso patikrino 188 vairuotojus (Alytaus miesto ir rajono savivaldybėse – 52, Druskininkų savivaldybėje – 21, Lazdijų rajono savivaldybėje – 32, Prienų – 36, Varėnos – 47).

Iš viso nustatyta 6 neblaivūs vairuotojai – po 3 lengvo ir vidutinio girtumo laipsnio. Alytaus aps. VPK pareigūnai nustatė po 1 lengvai ir vidutiniškai apgirtusį vairuotoją, Druskininkų policijos komisariato pareigūnai – 1 lengvai neblaivų vairuotoją, Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai – 1 lengvo ir 2 vidutinio neblaivumo laipsnio vairuotojus. Lazdijų, Varėnos ir Birštono teisėtvarkininkai įkaušusių už vairo nenustatė.

Išaiškinta 8 vairuotojai, kurie vartojo alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos (Alytaus miesto ir rajono savivaldybėse – 2, Prienų rajono savivaldybėje – 5, Varėnos – 1). Alytuje per keturias dienas nustatytas vienas neblaivus dviratininkas.

Per savaitę, kovo 18-24 dienomis, šalyje išaiškinta 16 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų bei daugiau negu 4 500 eismo dalyvių padarytų kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Alytaus apskrityje tik Druskininkų teisėtvarkininkai nustatė 1 chuliganiško vairavimo atvejį. Visi kiti Alytaus aps. VPK struktūriniai komisariatai prisidėjo išaiškindami įvairius kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, kurių užfiksuota 149.

Primename, kad šį ilgąjį šventinį savaitgalį policijos pareigūnai dirbs sustiprintai ir kreips didelį dėmesį į visus eismo dalyvius – ir į vairuotojus, ir į pėsčiuosius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close