home Sportas 50-metį švenčiančiame Prienų kūno kultūros ir sporto centre – apdovanojimai Prienų kraštą garsinantiems sportininkams

50-metį švenčiančiame Prienų kūno kultūros ir sporto centre – apdovanojimai Prienų kraštą garsinantiems sportininkams

Sausio 19 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) arenoje vyko jau tradiciniai Prienų kraštą garsinančių sportininkų apdovanojimai.

 

Gausybę susirinkusių sportininkų bei svečių sveikino Prienų KKSC direktorius Audronis Deltuva. Šiemet Prienų KKSC švenčia 50 metų sukaktį, todėl simboliškai ir apdovanojimai surengti Prienų krašto sporto širdimi vis labiau tampančioje Prienų KKSC arenoje.

 

Renginys prasidėjo nuo pradedančių, tačiau ne silpnesnių, sportininkų apdovanojimų. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose geriausiai pasirodė: Stakliškių gimnazijos vaikinų futbolo 5x5 komanda – 3 vieta (mokyt. Marijus Makštutis), Skriaudžių pagrindinės mokyklos vaikinų stalo teniso komanda – 2 vieta (mokyt. Saulius Mikalauskas), Jiezno gimnazijos pradinių klasių (2006 m. ir jaunesnių) kvadrato komanda – 4 vieta, „Ąžuolo“ progimnazijos vaikinų lengvosios atletikos keturkovės komanda – 3 vieta (mokytojas Kęstas Joneliūnas).

 

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose geriausiai pasirodė: Balbieriškio pagrindinės mokyklos badmintono komanda – 8 vieta (paruošė V. R. Sidaravičius), „Žiburio“ gimnazijos teniso komanda – 6 vieta (paruošė A. Redeckienė ir M. Stravinskas), Skriaudžių pagrindinės mokyklos merginų stalo teniso komanda – 5 vieta (mokytojas Saulius Mikalauskas).

 

Suvenyrais, piniginiais prizais apdovanoti ir Prienų krašto jaunimo atstovai – Lietuvos čempionatų nugalėtojai ir prizininkai: Rimantas Giniūnas (treneris Marius Labalaukis) – įvairių tarptautinių ir respublikinių dziudo turnyrų nugalėtojas; Gerda Trakymaitė (treneris V. R. Sidaravičius) – Lietuvos U19 badmintono rinktinės narė, Lietuvos U19 čempionate užėmusi 3 vietą merginų dvejetų ir 4 vietą vienetų rungtyse ir 3 vietą komandiniame Lietuvos aukščiausios lygos čempionate; Miglė Damynaitė (trenerė Kristina Kuzmickienė) – Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių pirmenybėse 3 vieta; Paulina Kliokytė (treneris M. Labalaukis) – Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo čempionate 3 vieta, Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynėse 3 vieta; Paulina Seniūnaitė (treneris M. Labalaukis) – atvirame Lietuvos dziudo U21 čempionate 3 vieta); Rimantas Žvaliauskas (treneris Rokas Stambrauskas) – atvirame Lietuvos moksleivių mišrių kovos menų (MMA) mėgėjų čempionate 1 vieta, tarptautinio MMA turnyro „King of the Cage“ nugalėtojas, tarptautinio MMA „Tauris“ nugalėtojas; Povilas Masiukionis (treneris R. Stambrauskas) – atvirame Lietuvos moksleivių mišrių kovos menų mėgėjų čempionate 1 vieta; Mantas Mykolaitis (treneris R. Stambrauskas) – atvirame Lietuvos moksleivių mišrių kovos menų mėgėjų čempionate 2 vieta; Laurynas Bunevičius (treneris R. Stambrauskas) – atvirame Lietuvos moksleivių mišrių kovos menų mėgėjų čempionate 3 vieta; Lijana Ežerskytė –Lietuvos jojimo dvikovės čempionate 2 vieta, Lietuvos dailiojo jojimo žiemos čempionate 3 vieta; Kornelija Mulajevaitė – Lietuvos jaunių akademinio irklavimo čempionate 3 vieta, Lietuvos suaugusiųjų čempionate 2 vieta, Lietuvos jaunių žaidynėse 2 vieta; Pijus Maciulevičius (trenerė K. Sukockytė) – Lietuvos orientavimosi sporto čempionate, vidutinėje trasoje, 2 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto čempionate, ilgoje trasoje, 3 vieta; Akvilė Bartkevičiūtė – Lietuvos orientavimosi sporto jaunimo rinktinės narė, Lietuvos orientavimosi sporto čempionate, naktinėje trasoje, 1 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto čempionate, vidutinėje trasoje, 2 vieta, o ilgoje trasoje – 3 vieta; Vytautas Kamarūnas – Lietuvos orientavimosi sporto čempionate (estafečių trasoje) 1 vieta; Zenonas Radzivonas – Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionate (estafečių trasoje) 1 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto čempionate (labai ilgoje trasoje) 3 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto čempionate (vidutinėje trasoje) 2 vieta; Pranas Mockus – Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionate (estafečių trasoje) 1 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionate (trumpoje trasoje) 2 vieta, Lietuvos orientavimosi kalnų dviračiais čempionate (vidutinėje trasoje) 2 vieta; Andrius Jasiūnas – Lietuvos orientavimosi sporto čempionate (labai ilgoje trasoje) 3 vieta; Bernardas Žukas – Lietuvos stalo teniso veteranų čempionate 3 vieta; Gintautas Danilevičius – pulo atstovas, 2017 m. 45+ Respublikos reitinge 1 vieta, Lietuvos pulo čempionate (10 disciplina) 1 vieta, Lietuvos pulo čempionate (14 disciplina) 2 vieta, Lietuvos pulo čempionate (8 disciplina) 2 vieta, Lietuvos pulo čempionate (9 disciplina) 3 vieta.

 

Taip pat buvo pagerbta Lietuvos pietvakarių regiono pirmenybių čempionais tapusi Sporto centro vaikinų (gim. 2003 m.) krepšinio komanda: Justas Arlauskas, Gerdvidas Barakauskas, Gytis Gelažauskas, Augustas Butkus, Gustas Mickevičius, Kristupas Beleišis, Adomas Rasiukevičius, Arnas Levinskas, Pijus Maciulevičius, Kajus Šilkaitis, Mantas Barkauskas,Tadas Vaitkevičius, Karolis Lukošius, Mindaugas Ulinauskas (treneris Marius Leonavičius,); Sporto centro irkluotojų pavienė keturvietė: Lukas Ališauskas, Danielis Matukaitis, Deividas Kuzma, Vytenis Arbačiauskas (treneris Valdemaras Vaitiekūnas), Lietuvos jaunių žaidynėse užėmusi 1 vietą; orientavimosi sporto klubo „Šilas“ veteranų komanda – Zenonas Radzivonas, Pranas Mockus – Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionate (estafečių trasoje) užėmusi 1 vietą; orientavimosi sporto klubo „Šilas“ vyrų elito komanda – Vytautas Beliūnas, Vytautas Kamarūnas, Algirdas Bartkevičius – Lietuvos orientavimosi sporto čempionato estafečių trasoje užėmusi 1 vietą.

 

Tarptautinių varžybų, turnyrų nugalėtojai ir prizininkai: Prienų–Birštono „Vytauto“ krepšinio komanda (treneris Virginijus Šeškus) – Baltijos krepšinio lygos 2016–2017 m. nugalėtoja; Rimvydas Arlauskas – Baltijos šalių orientavimosi sporto veteranų čempionate 3 vieta; mišrių menų kovų atstovas Rokas Stambrauskas – Baltijos šalių graplingo čempionato absoliutus nugalėtojas veteranų amžiaus grupėje, Baltijos šalių graplingo čempionato pirmos vietos laimėtojas veteranų amžiaus grupėje, +93kg svorio kategorijoje, „Fighter Galla“ turnyro pagrindinės kovos laimėtojas, pagal MMA profesionalų taisykles Danijoje, „Simply The Best & Rebuy Stars Fight Night“ turnyro laimėtojas, pagal MMA profesionalų taisykles Slovakijoje, JAV MMA organizacijos „King of the Cage“ sunkaus svorio čempiono diržo laimėtojas; kultūrizmo atstovas Vytautas Sadauskas – Baltijos šalių čempionato 1 vieta ir absoliutus čempionas, „Jūrmala Open“ 2 vieta, tarptautinio kultūrizmo čempionato Lenkijoje 1 vieta ir absoliutus čempionas, UPBF WORLD PRO CLASS 3 vieta, „Liepaja Classic“ čempionato 1 vieta ir absoliutus čempionas, „MR UNIVERSE“ Vokietijoje 1 vieta, Lietuvos kultūrizmo taurės varžybų 1 vieta ir absoliutus čempionas; orientavimosi sporto atstovas Rokas Lipnickas – Lietuvos orientavimosi sporto jaunimo rinktinės narys, Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionato (estafečių trasoje) 3 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto čempionato (ilgoje trasoje ) 1 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto čempionato (trumpoje trasoje) 3 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto čempionato (labai ilgoje trasoje) 2 vieta, Lietuvos orientavimosi sporto čempionato (naktinėje trasoje ) 2 vieta, Lietuvos studentų pirmenybių (estafečių trasoje) 1 vieta; Kęstutis Nenartavičius – Lietuvos orientavimosi sporto jaunimo rinktinės narys, Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionato ilgoje trasoje užėmęs 3 vietą, o estafečių trasoje taip pat 3 vietą, Lietuvos orientavimosi sporto čempionato vidutinėje trasoje užėmęs 2vietą, naktinėje trasoje – 1 vietą, o ilgoje trasoje – 3 vietą; Deimantė Motiejūnaitė –Lietuvos orientavimosi sporto jaunimo rinktinės narė, Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate užėmusi 1 vieta komandinėje įskaitoje, Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trasoje – 1 vietą, labai ilgoje trasoje – 2 vietą, naktinėje trasoje – 2 vietą, trumpoje trasoje – 3 vietą, o Lietuvos studentų pirmenybių estafečių trasoje – 1 vietą; Vytautas Beliūnas – Lietuvos orientavimosi sporto rinktinės narys, Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate užėmęs 1 vietą, estafečių trasoje – 1 vietą, vidutinėje trasoje – 2 vietą, o Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybose – 2 vietą, Lietuvos orientavimosi sporto čempionato trumpoje trasoje – 3 vietą, mišrioje sprinto estafetėje – 4 vietą, ilgoje trasoje – 4 vietą, naktinėje trasoje – 5 vietą; Algirdas Bartkevičius – Lietuvos orientavimosi sporto rinktinės narys, Pasaulio orientavimosi sporto čempionato estafečių trasoje užėmęs 13 vietą, Pasaulio orientavimosi sporto kariškių čempionato estafečių trasoje – 8 vietą, Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionato ilgoje trasoje – 4 vietą, Lietuvos orientavimosi sporto čempionato estafečių trasoje – 1 vietą.

 

Apdovanoti ir sportininkai, kilę iš Prienų krašto ir atstovaujantys Lietuvos ir užsienio klubams ar atstovaujantys Lietuvai aukščiausio lygio varžybose bei olimpiadose: kultūrizmo atstovas Rolandas Žeimys, irkluotojai Martynas Vaitkevičius, Rolandas Maščinskas, futbolininkai Povilas Damynas, Robertas Ratkevičius, krepšininkės Livija Sakevičiūtė, Mantė Kvedaravičiūtė, Rita Žilinskaitė, lengvaatlečiai Marius Žiūkas, Remigijus Kančys.

 

Taip pat apdovanoti ir Prienų kraštą garsinančių sportininkų treneriai: Kristina Sukockytė, Audronis Deltuva, Marius Labalaukis, Vitas Rymantas Sidaravičius, Kristina Kuzmickienė, Evelina Sadauskaitė, Valdemaras Vaitiekūnas, Virginijus Šeškus, Marius Leonavičius, Rokas Stambrauskas, Angelė Redeckienė, Marijus Stravinskas, Linas Žilevičius.

 

Prienų kūno kultūros ir sporto centro 50-mečio proga apdovanoti ir ilgus metus sportą Prienų krašte puoselėję ir vis dar puoselėjantys kraštiečiai, tarp kurių ir buvę KKSC vadovai: Aldona Ivanauskienė (lengvoji atletika), Valdemaras Vaitiekūnas (irklavimas), Genulis Žiūra (stalo tenisas), Jonas Aleknavičius (orientavimosi sportas), Dalia Šklieriūtė (lengvoji atletika), Elena Bendinskienė (lengvoji atletika), Algirdas Kubilius (biliardas), Henrikas Radvilavičius (krepšinis), Roma Sinkevičiūtė (lengvoji atletika), Audrius Šeškus (krepšinis), Jonas Vyšniauskas (stalo tenisas) bei Angelė Redeckienė (tenisas).

 

Visiems sportininkams įteiktos padėkos, suvenyrai bei smulkūs piniginiai prizai.

 

Padėkota ir sporto fotografui, žurnalistui Alfredui Pliadžiui. Prienų KKSC 50-mečio proga jo fotografijų paroda „Sporto akimirkos“ papuošė Prienų KKSC arenos sienas.

 

Susirinkusiuosius džiugino, Prienų–Birštono krepšinio komandos „Vytautas“ šokėjos bei Prienų KKSC gimnastikos būrelio mažosios gimnastės. Na, o pagrindinė dovana sportininkams, įteikta besibaigiant šventei, – kraštiečio Tado Juodsnukio koncertas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close