home Sportas „Vytautas“ – „Vytis“ – per plauką nuo pirmo pralaimėjimo

„Vytautas“ – „Vytis“ – per plauką nuo pirmo pralaimėjimo

Sausio 17 d. vakarą, Prienų kūno kultūros ir sporto centro arenoje, jau trečiose „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynėse susirungė Prienų–Birštono „Vytautas“ ir Nacionalinės krepšinio lygos lyderis – Šakių „Vytis“.

Nuo pat rungtynių pradžios vyko labai įtempta kova, kuri tik kartais šiek tiek daugiau nusvirdavo į kurios nors komandos pusę, tačiau labai greitai vėl susilygindavo. Jau po pirmojo kėlinio matėsi, kad nekeičiant tempo rungtynės išliks labai įtemptos. Po pirmojo kėlinio „Vytautas“ turėjo tik trijų taškų pranašumą (21:18). Tuo tarpu baigiantis antrajam kėliniui 3 taškais pirmavo jau svečiai – 46:43. Trečiasis kėlinys vėl baigėsi „Vytauto“ nenaudai – 73:71. Ketvirtajame kėlinyje lyderis vėlgi nebuvo aiškus, įtemptoje kovoje priešininkus dažniau teko vytis „Vytautui“, tačiau esant mažam skirtumui viskas galėjo pasikeisti bet kurią akimirką. Ir iš tiesų, kaip dažniausiai nutinka, paskutinėmis akimirkomis „Vytauto“ krepšininkams pavyko sėkmingiau rinkti taškus – o „Vyčio“ krepšininkams darant neleistinas klaidas – sąskaitą dar labiau papildyti gyvybiškais svarbiais taškais. Likus vos minutei iki rungtynių pabaigos, „Vytautui“ pavyko sukaupti ir išsaugoti 4 taškų persvarą bei laimėti rungtynes rezultatu 93:89.

LiAngelo Ballas šiose varžybose pelnė 22 taškus ir tapo varžybų lyderiu. LaMelo Ballas ir Kervinas Bristolis surinko po 14 taškų, Tomas Dimša –11 taškų, o Justas Sinica – 10 taškų.

Varžovų komandoje daugiausiai taškų pelnė Brianas Wanamakeris ir Marijus Užupis (13 taškų).