„Skausmo kalnelyje“ bus įamžinti partizanai

Sausio 16 d. Veiverių pakraštyje esančiame „Skausmo kalnelyje“galutinai nuspręsta, kaip įamžinti keleto čia gulinčių partizanų atminimą.

 

Į trumpą pasitarimą „Skausmo kalnelyje“, kur palaidota daugiau kaip 70 nužudytų partizanų, atvyko Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Jakimavičiūtė, Veiverių seniūnas Vaclovas Ramanauskas, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Prienų skyriaus pirmininkas Leonas Sakalavičius, šio skyriaus tarybos narė Dalytė Raslavičienė bei Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centro specialistai.

 

Perlaidotų palaikų kapaviečių vietoje išdygus paminklui ir kilus nesutarimams, nuspręsta, jog šiame kalnelyje besiilsinčių partizanų atminimas bus išsaugotas papildomai įrengtoje paminklinėje lentoje. Sutarta, kad šią lentą savo lėšomis įrengs Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centras.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close