home Birštone Birštono TAU gamino „lietuvaitę lėlę“

Birštono TAU gamino „lietuvaitę lėlę“

Sausio 19 d. nuo 13 iki 17 val. Birštono TAU susirinko Nemuno kilpų regioninio parko patalpose, kur dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Pagaminti lietuvaitę lėlę“. Užsiėmimą vedė lėlininkė iš Žagarės Aušra Petrauskienė. Studentai džiaugėsi puikia veikla, kurios metu galėjo užsimiršti, pasinerti į kūrybinį darbą, pabendrauti su atsidavusia savo mėgstamai veiklai meistre. Darbo rezultatai kalbėjo už save: visi sukūrė po nuostabią lėlę, kurią skiria Lietuvos šimtmečiui. Birštono TAU dekanės pavaduotoja A.Ferevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close