home Sportas LaMelo Ball’as Prienų areną privertė ošti (+nuotraukos)

LaMelo Ball’as Prienų areną privertė ošti (+nuotraukos)

Sausio 15 d. vakarą Prienų kūno kultūros ir sporto centro arenoje „Big Baller Brand Challenge Games“ krepšinio rungtynėse susitiko Prienų-Birštono „Vytautas“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas-2“.

Atkakliomis kovomis ir apylygiu žaidimu prasidėjusios rungtynės vos po keleto akimirkų virto aikštelės šeimininkų triumfu. Startiniame penketuke startavę broliai LaMelo ir LiAngelo Ballai bei Kervinas Bristolas labai greitai išvedė savo komandą į priekį, svečiams tik suteikdami progą vytis juos. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Vytautas“ pirmavo jau 32:19.

Antrajame kėlinyje „Vytauto“ krepšininkai tęsė pergalingą žygį. Tuo tarpu LaMelo visus, net priversdamas iš savo vietos pakilti tėvą LaVarą Ballą, pradėjo stebinti savo unikaliais metimais iš po krepšio, rodės, jog pats kamuolys susiranda kelią tiesiai į krepšį. Baigiantis antrajam kėliniui aikštelės šeimininkai susikrovė jau 23-ijų taškų persvarą – 64:41.

Ilgosios pertraukos metu LaVaras Ballas vėl nenustygo vietoje, tačiau šįkart dėl aikštelėje pasirodžiusių „Project Mayhem“ vaikinų. Pusnuogiai, sportiški vaikinai savo „šokiais“ ant lygiagrečių nustebino visą Ballų komandą. LaVaras ne tik šypsojosi, bet ir aikčiojo bei judėjo kartu su vaikinais muzikos ritmu. Po sportininkų pasirodymų čia vyko ir tradicinė taikliausio metimo loterija, kurios laimėtojui atiteko „Tango Pizza“ čekis. Na, o su nugalėtoju Tautvydu baudų metimo varžybose susirungė ir pats LaVaras. Tiesa, po šio rungties Tautvydas aikštelę paliko su dar vienu prizu ir dviguba pergale.

Po ilgosios pertraukos „Vytautas“ ir toliau užtikrintai šuoliavo į priekį toldamas nuo priešininkų ir trečiąjį kėlinį pirmavo jau 38 taškų skirtumu (98:60). Tuo tarpu arenoje su kiekvienu LaMelo, LiAngelo, Kervino, Justo Sinicos bei Tomo Dimšos derinuku likdavo vis mažiau žiūrovų. Tiesa, žiūrovus džiugino ir ne tik svečiai, bet ir viešnios iš sostinės – kartu su krepšininkais atvykusios šokėjos.

Ketvirtasis kėlinys buvo dar vieną galimybė parodyti unikalų bei dėmesio vertą žaidimą. Nors abiejų komandų krepšininkai jau akivaizdžiai buvo pervargę, „Vytautas“ rungtynes laimėjo rezultatu 130:93.

Daugiausiai taškų „Vytauto“ naudai per šias rungtynes įmetė LaMelo (31), LiAngelo (29), Regimantas Miniotas (19) bei Kervinas (17).