Picerijos viltys išsipildė – Balls’ų šeimyna triuškinančią pergalę prieš Lietuvos rytą-2 paminėjo Prienų picerijoje Tango Pizza

Picerijos viltys išsipildė – Ballų šeimyna triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos rytas-2“ paminėjo Prienų picerijoje „Tango Pizza“. Į ją susirinko krepšininkų šeimyna bei juos lydinti kūrybinė grupė. Čia vakarieniavo ir didesnė dalis Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkų.

 

Dar gruodžio mėnesį, prieš atvykstant Ballų šeimai, Prienuose įsikūrusioje picerijoje „Tango Pizza“ apsilankė Jungtinių Amerikos Valstijų laikraščio „The New York Times“ žurnalistai. Reportažas apie Prienus bei šios picerijos planus priimti įžymiąją šeimą apskriejo ne tik JAV, bet ir viso pasaulio žiniasklaidą. Praėjus vos kelioms dienoms picerijos savininkai Dovilė ir Jaunius Mališauskai jau davė interviu ir JAV internetiniam portalui „YAHOO“.

 

Tiesa, mintys ir svajonės ir liko svajonėmis iki sausio 15-osios. Tačiau tą vakarą, baigiantis antrosioms „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynėms, picerija sulaukė skambučio su prašymu rezervuoti stalą krepšininkams bei jų komandai iš JAV.

 

Ne vienas prienietis nuščiuvo, kai vėlyvą vakarą, po pergale pasibaigusių rungtynių, Prienų centre esantį pastatą apsupo mikroautobusų kortežas, o į piceriją sugužėjo visa „BBB“ filmavimo grupė bei visa svečių svita. LaMelo ir LiAngelo plačiai šypsodamiesi pasisveikino su jau anksčiau čia atvykusiais „Vytauto“ krepšininkais, su kuriais iškovojo antrąją pergalę.

 

Susėdusi šeimyna nestokojo gerų emocijų ir juoko, o ant stalo gana greitai pradėjo keliauti svečių užsakytos sriubos bei picos. Kaip pasakojo J. Mališauskas, vaikinų tėvas LaVaras Ballas pasirinko picą su įvairių rūšių mėsos gaminiais bei sūriu. Ir čia paaiškėjo, kad tai ne pirmas kartas, kai LaVaras valgo picerijoje „Tango Pizza“ keptą picą. Pasak J. Mališausko, tokią picą krepšininkus atlydėjusi filmavimo bei palaikymo komanda užsisakė į viešbutį ir anksčiau, bet, pasirodo, ji buvo skirta ne komandai, o pačiam LaVarui.

 

Tiesa, picerijoje filmavo ne tik Ballų šeimą lydinti filmavimo grupė, bet ir didesnė dalis nuolatinių picerijos klientų. Atvykus svečiams, jie daugiau dėmesio kreipė savo telefonuose įjungtoms filmavimo kameroms, o ne ant stalo auštančiam maistui. Kai kurie kaimynystėje sėdinčias įžymybes savo draugams telefonais transliavo gyvai per tą patį „Facebook“, kuris turi išskirtines „Big Baller Brand Challenge Games“ varžybų transliavimo teises.

 

Pabaigusi vėlyvą vakarienę svečių komanda dar dalyvavo fotosesijoje su sirgaliais bei picerijos komanda ir užsiminę, kad čia lankosi ne paskutinį kartą, išvyko ilsėtis į Birštoną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close