home Kultūra Šventinis atsisveikinimas su kalėdinėmis eglutėmis

Šventinis atsisveikinimas su kalėdinėmis eglutėmis

Puikiai nusiteikę didesni ir mažesni prieniškiai rinkosi į atsisveikinimo su kalėdinėmis eglutėmis ir Seniais besmegeniais šventę. Na ir kas, kad iki šiol sniego beveik nebuvo, bet, kaip prisipažino renginio dalyviai, Kalėdų Senelis visus aplankė ir apdovanojo.

Kalėdų Senelis su pagalbininkėmis atvyko ir į atsisveikinimo šventę. Senelis turėjo ir dar vieną užduotį – miesto seniūnui perduoti stebuklingąją lazdą, padedančią prieš Kalėdas įžiebti pagrindinę miesto eglę.

Šventiniu laikotarpiu veikė ir Senių besmegenių paštas, į kurį prieniškiai ir miesto svečiai perdavė beveik 200 laiškų. Dauguma sveikinimų su linkėjimais iš Prienų nukeliavo adresatams, gyvenantiems įvairiuose Lietuvos miestuose, o vienas buvo nusiųstas net į JAV.

Miesto seniūnas Algimantas Matulevičius padėkojo eglę miestui padovanojusiems Algimantui ir Rimantui Gaučiams bei visiems, kurie padėjo ją saugiai atvežti į miesto centrą ir papuošti, taip pat tiems, kurie gamino Senius besmegenius.

Buvo padėkota ir tiems, kurie prisijungė prie socialinės akcijos „Lik sveika, žaliaskare“ ir atnešė visą kalėdinį laikotarpį namuose džiuginusias eglutes. Eglutes buvo galima palikti ir specialiose vietose prie daugiabučių.

Šventinę nuotaiką kurti padėjo meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ dainininkai. O po šventės prie vis dar žibančios centrinės miesto eglės visi buvo pakviesti pasižiūrėti miuziklo „Z karta“, kurį sukūrė Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ir meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ jaunieji aktoriai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close