home Kultūra Šventinis atsisveikinimas su kalėdinėmis eglutėmis

Šventinis atsisveikinimas su kalėdinėmis eglutėmis

Puikiai nusiteikę didesni ir mažesni prieniškiai rinkosi į atsisveikinimo su kalėdinėmis eglutėmis ir Seniais besmegeniais šventę. Na ir kas, kad iki šiol sniego beveik nebuvo, bet, kaip prisipažino renginio dalyviai, Kalėdų Senelis visus aplankė ir apdovanojo.

Kalėdų Senelis su pagalbininkėmis atvyko ir į atsisveikinimo šventę. Senelis turėjo ir dar vieną užduotį – miesto seniūnui perduoti stebuklingąją lazdą, padedančią prieš Kalėdas įžiebti pagrindinę miesto eglę.

Šventiniu laikotarpiu veikė ir Senių besmegenių paštas, į kurį prieniškiai ir miesto svečiai perdavė beveik 200 laiškų. Dauguma sveikinimų su linkėjimais iš Prienų nukeliavo adresatams, gyvenantiems įvairiuose Lietuvos miestuose, o vienas buvo nusiųstas net į JAV.

Miesto seniūnas Algimantas Matulevičius padėkojo eglę miestui padovanojusiems Algimantui ir Rimantui Gaučiams bei visiems, kurie padėjo ją saugiai atvežti į miesto centrą ir papuošti, taip pat tiems, kurie gamino Senius besmegenius.

Buvo padėkota ir tiems, kurie prisijungė prie socialinės akcijos „Lik sveika, žaliaskare“ ir atnešė visą kalėdinį laikotarpį namuose džiuginusias eglutes. Eglutes buvo galima palikti ir specialiose vietose prie daugiabučių.

Šventinę nuotaiką kurti padėjo meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ dainininkai. O po šventės prie vis dar žibančios centrinės miesto eglės visi buvo pakviesti pasižiūrėti miuziklo „Z karta“, kurį sukūrė Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ir meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ jaunieji aktoriai.