Jiezniečių „Sunki našta“ svečiuose

Jiezno KC dramos būrelis, vadovaujamas Angelės Jaruševičienės, vyko į „ Teatralų scena 2012“ šventę. Ši diena ypatinga – visose Lietuvos miestų ir miestelių gatvėse skamba gyva muzika – tai tradicinė šeštoji „ Gatvės muzikos“ šventė. Kaip ir kasmet, pražydus kvapniosioms alyvoms, Kalvių seniūnija  į svečius sukvietė savo artimiausius kaimynus – kartu pasibūti, vieniems į kitus pasižiūrėti, artimiau susipažinti, patirtim pasidalinti.

   Šventė vyko Kalviuose, Būtkiemio kaime, Linos ir Dainiaus Brazauskų nuostabiai tvarkomoje sodyboje. Garbingi šventės svečiai: Kaišiadorių savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Gružauskas ir naujasis Kruonio seniūnas Audrius Slavinskas tarė keletą žodžių atvykusiems į šventę.

  Šeimininkai ir renginio organizatoriai – Kruonio KC Kalvių skyriaus suaugusiųjų dramos kolektyvas „Brasta“. Jų vadovė Janė Bernotienė, supažindinusi su visa dienos programa, pirmus į sceną-terasą pakvietė Elektrėnų teatro mėgėjus, (vad. Nijolės Skorubskienės). Jie pristatė  nuotaikingą komediją „Savižudis“ pagal Nikalojų Erdmaną.

 Per pertraukėlę „ Brastos“ aktoriai suvaidino „Didįjį prizą“.

Antrieji scenoje pasirodė Kauno r. Voškonių kultūros centro mėgėjų teatro „Siena“ aktoriai, vadovė Hana Stanislava Šumilaitė. Jie  profesionaliai atliko vaidmenis Bernardo Šo komedijoje „Kaip jis melavo jos vyrui“ .

Mes, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro dramos kolektyvas, (vad. A. Jaruševičienė) su  tragikomedišku spektakliu „Sunki našta“ (Veronikos Raminavičienės)  buvome treti. Nekuklu pasigirti, bet esame patenkinti  savo pasirodymu, nepriekaištingai atlikome vaidmenis ir mūsų spektaklio dekoracijos buvo kone gražiausios.

 Per pietų pertrauką kieme pastatytoje palapinėje šeimininkai pakvietė prie gausiai vaišėmis nukrauto stalo: kvepiančios kiaušinienės ir gaivios giros. Gerai pasistiprinę saulės atokaitoje susėdome žiūrėti kitų atlikėjų pasirodymų.

Į sceną lipo Naujos Ūtos kultūros ir  laisvalaikio salės dramos kolektyvas, vadovaujamas Anelės Lukjančiuk, jie suvaidino ištraukas iš Juozo Baltušio kūrybos „Pamenu… mažas buvau“.

Prieš  paskutinį pasirodymą dvi Kalvių „poniutės“ pasidalino patirtimi,  kaip gyventi su anytomis.

Po Kauno r. Neveronių kultūros centro mėgėjų teatro „Židinys“ (vadovė Alvyda Valickienė) suvaidinto Tenesio Viljamso komedijos „Netikusi vakarienė“ šeimininkai dėkojo teatro aktoriams, žiūrovams, vildamiesi, kad kitais metais vėl susibėgsime ir kaimyniškai pasidalinsime kūryba. Į sceną- terasą sukvietę aktorius ir režisierius apvainikavo juos alyvų vainikais, įteikė  garbės raštus ir dovanėles. Šią garbingą misiją atliko  naujasis seniūnas Audrius Slavinskas. Baigiamąjį žodį tarusi Kruonio kultūros centro direktorė Daiva Mockuvienė pakvietė visus padainuoti jų himną. Padėkoję dideliam būriui rėmėjų šeimininkai visus pakvietė prie vaišių stalo.

Jiezniečiai sugrįžo namo ne tik  šiltai, draugiškai, maloniai praleidę dieną, bet ir  praturtėję kūrybine patirtimi.

                                                                   IRKA BAGDA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close