home Sportas Prienuose susirungė lygos lyderiai

Prienuose susirungė lygos lyderiai

Sausio 13 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centre Regionų krepšinio lygos rungtynėse susitiko šios lygos lyderiai – Stakliškių „Guosta“ ir Vilniaus „Stekas-Rivilė“.

Po atkaklių ir labai permainingų rungtynių paaiškėjo, kad turnyrinės lentelės lyderio pozicijas išsaugojo „Stekas-Rivilė“.

Pirmąjį kėlinį abi komandos žaidė apylygį žaidimą, tad nedideliu, vos dviejų taškų skirtumu pirmavo svečiai iš Vilniaus (20:22). Tačiau antrame kėlinyje po stakliškiečių spurto taiklūs metimai dažniausiai krito į svečių krepšinį. Stakliškių krepšininkai kėlinį laimėjo santykiu 23:15, todėl aidint antrojo kėlinio finaliniam švilpukui švieslentėje degė „Guostai“ palankus rezultatas 43:37.

Deja, trečiame kėlinyje „Steko-Rivilės“ krepšininkai stakliškiečių spurtą bei pasiektą rezultatą visiškai sutrypė sėkmingomis atakomis ir taškų santykiu 13:26. Nors ketvirtąjį kėlinį stakliškiečių metimai buvo taiklesni, deja, skambant finalinei varžybų sirenai, rungtynes rezultatu 78:88 laimėjo „Stekas-Rivilė“.

Daugiausiai taškų pelnė „Steko-Rivilės“ krepšininkas Deimantas Pavlovskis (34), iš „Guostos“ krepšininkų – Aurimas Birgelis (26).