„Vytautas“ pradeda bendradarbiavimą su „Facebook“, traukiasi iš BBL ir dalyvaus „BIG BALLER BRAND CHALLENGE GAMES“ rungtynių cikle

Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas džiaugiasi matydamas didžiulį susidomėjimą klubo veikla iš viso pasaulio ir skelbia apie „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių ciklą.

Dėl šių priežasčių nusprendėme surengti rungtynes su Lietuvos komandomis, kuriose žaidžia perspektyviausi Lietuvos krepšininkai, turintys dideles galimybes žaisti aukščiausiame lygyje. „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle ne tik debiutuos komandos naujokai LiAngelo ir LaMelo Ballai, bet tai bus puiki proga talentingiausiems Lietuvos klubų žaidėjams pasirodyti prieš visą pasaulį.

Norėdami labiau paskleisti žinią apie šiuos susitikimus, „Vytautas“ sudarė sutartį su socialiniu tinklu „Facebook“ ir puslapiu „Ballislife“, kurie šias rungtynes išskirtinai transliuos tik „Facebook“ vartotojams. Mačai bus pasiekiami ir JAV auditorijai, kuri juos galės stebėti per „Facebook Watch“ platformą, o visame likusiame pasaulyje juos bus galima žiūrėti per „Ballislife HS Basketball Weekly Showcase show“ puslapį.

„Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių ciklo tvarkaraštis:

Sausio 9d. 20.30 val.: „Vytautas“ – Kauno „Žalgiris-2“ – Rungtynių transliacija – https://www.facebook.com/BallislifeTV/videos/2135623499784833/
Sausio 15d. 20.30 val.: „Vytautas“ – Vilniaus „Lietuvos-rytas-2“
Sausio 17d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Šakių „Vytis“
Sausio 23d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Alytaus „Dzūkija“
Sausio 28d. 21.00 val.: „Vytautas“ – Jonavos „Jonava“

Dėl šių priežasčių klubui teko priimti sunkų sprendimą – po ilgų derybų buvo nuspręsta, kad šį sezoną komanda Baltijos krepšinio lygoje kovų nebetęs. Į BBL batalijas ekipa kitą sezoną grįš su dar stipresne sudėtimi ir vėl kovos dėl aukščiausio titulo.

BC VYTAUTAS

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close