Kalėdų Senelis lankė ne tik vaikus

Gruodžio 22 dienos rytas Šilavoto seniūnijoje buvo išties darbingas, nuo ankstyvo ryto Kalėdų Senelis krovėsi į maišą dovanas. Seniūnė pasirūpino saldainiais, o kalėdinius atvirukus jau buvo paruošę Prienų socialinio paslaugų centro prevencinės programos “Linas” dalyviai. Kartu su Šilavoto seniūnijos vaikais atvirutes ruošė N.Ūtos ir Balbieriškio seniūnijų vaikai. Vaikai žinojo kam bus įteikti atvirukai, todėl su meile karpė, lankstė, klijavo atvirukus.

 Į kelionę po visą seniūniją išsiruošė Kaledų senelis, seniūnė Neringa Pikčilingienė ir Socialinių paslaugų centro darbuotoja su rizikos šeimomis Judita Lučkienė. Per visą dieną buvo aplankyta apie 40 pagyvenusių ir vienišų seniūnijos gyventojų, kartais Kalėdų senelis nuklysdavo ir į kitus gyventojų kiemus. Po pietų buvo aplankytos ir rizikos šeimos, seneliui kelionė neprailgo, nes tiek pagyvenę, tiek vaikai džiaugėsi jo apsilankymu.

Džiugu, kad prieš šventes seniūnijos gyventojams atnešėme nors truputį džiaugsmo ir labai atsiprašome, kad negalėjome visų aplankyti. Pažadame, pasistengsime ateinančiais metais, gal ir Kalėdų Senelis bus dosnesnis.

Šilavoto seniūnijos seniūnė Neringa Pikčilingienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close