TALENTŲ SAMBŪRIS. „Pavasario garsai“ sukvietė muzikuoti

Kovo 20 d. Kaišiadorių meno mokyklos Rumšiškių filiale vyko IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų II instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“.

Gausus būrys jaunųjų muzikantų atvyko iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Vilkaviškio, Jiezno, Ukmergės, Elektrėnų, Rietavo, Lazdijų meno ir muzikos mokyklų. Festivalio-konkurso dalyviai buvo suskirstyti į kategorijas: A kategorija – II instrumentas (fortepijonas) solo, B kategorija – II instrumentas (fortepijonas) ansambliai. Solistai ir ansambliai atliko du skirtingo charakterio kūrinius. Festivalio-konkurso dalyvius išklausė, vertino ir apdovanojo autoritetinga komisija.

Jiezno muzikos mokyklai atstovavo 3 klasės smuiko specialybės mokinės  Aurelija Šimkutė ir Silvija Rudytė.

Tokie festivaliai-konkursai suteikia jauniesiems muzikantams sceninės koncertinės patirties, skatina kūrybinę iniciatyvą, mokytojų ir mokinių bendradarbiavimą.

 

                               Rasa Jaruševičienė,

 Jiezno muzikos mokyklos mokytoja

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close