Prasidėjus astrologiniam pavasariui, kovo 5, 12, 19 dienomis Prienų ,,Revuonos“ vidurinės mokyklos trečiokai ir ketvirtokai sulaukė svečių iš Vilkaviškio vyskupijos. Atvyko sielovados centro referentė sesuo Daiva Staskevičiūtė SF, kuri pravedė vaikams šešių valandų seminarą ,,Biblijos nuotykis“.

 

Mokiniai susipažino su Biblijos istoriniais ir literatūriniais aspektais, su visomis Senojo Testamento knygomis, jų klasifikacija ir jose esančiomis istorijomis bei veikėjais. Sesuo Daiva labai nuoširdžiai, įdomiai, naudodama daug vaizdinės medžiagos, kvietė mokinius vaidinti, giedoti, mąstyti, atsakyti į klausimus. Juk Senajame Testamente slypi kilnūs pamokymai apie Dievą, išganinga žmogaus gyvenimo išmintis ir mūsų išganymo slėpinys. Ir tas sistemingas pristatymas padėjo mums geriau suvokti Senojo Testamento visumą, kaip didelį Dievo ir žmogaus santykių paveikslą.

Sesuo Daiva sakė, kad jei paklusime galingojo Kūrėjo žodžiui, mūsų gyvenimas taps darnus ir kupinas palaimos. Mokiniai džiaugėsi gautais spalvingais pažymėjimais.

 

Danutė Baranauskienė,

Prienų ,,Revuonos“ vidurinės mokyklos mokytoja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close