Kalėdos yra tas metas, kai norisi daryti gerus darbus, padėkoti, pasveikinti, prisiminti kitus, net tuos, kurių niekada nebuvome sutikę. Ir tai padaryti galima įvairiausiais būdais, tam nebūtina turėti nei daug pinigų, nei daug laisvo laiko. Tik didelį norą dalytis savo šiluma.  Seniūnijose gyvena vienišų senjorų, kurių dienos pilkos, vienodos ir nuobodžios. Kad sukeltume šypseną ir įžiebtume jiems viltį, Kalėdinį laukimą akyse kartais reikia tiek nedaug.

Socialinės darbuotojos Lina Tamošiūnienė, Jurgita Ruseckienė ir socialinio darbuotojo padėjėja Laima Stravinskaitė lankė seniūnijose gyvenančius vienišus senjorus. Prieš šį susitikimą Prevencinės programos „Linas” dalyviai, padedant Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro floristikos mokytojai Živilei Večerskienei Pakuonio seniūnijoje gamino Kalėdinius vainikus, kurie ir papuošė senolių namus. Gyvenimiška patirtimi turtingiems, tačiau artimųjų šilumos stokojantiems pagyvenusiems asmenims buvo įteikti ne tik Kalėdiniai vainikai, bet ir šventa Dievo duona – Kalėdaitis. Vaikai užsiėmimo metu susipažino su spygliuočių šakelių rūšimis, jų pavadinimais, mokėsi gaminti vainikus bei juos dekoruoti. Puošybos procesas buvo smagiausia ir maloniausia darbo dalis, kadangi pasitelkę meninius gebėjimus bei vaizduotę, vaikai įvairiomis medžiagomis puošė ir gražino savo vainikėlius. Dėkojame floristikos mokytojai Živilei už vaikams įdomią praktinę pamoką.

Socialinės darbuotojos Jurgita Ruseckienė, Lina Tamošiūnienė ir Laima Stravinskaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close