Mokinių darbai – tarp prizininkų apskrityje ir Respublikoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos ir Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba organizavo du konkursus mokiniams, kuriais siekiama skatinti jaunimo domėjimąsi gaisrinės bei civilinės saugos žiniomis, populiarinti ugniagesio gebėtojo profesiją, formuoti teisingą priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvaizdį, taip pat lavinti vaikų vaizduotę, saviraišką ir formuoti saugaus elgesio įgūdžius.

Konkursuose galėjo dalyvauti visi 1–12 klasių bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Džiugu, kad į juos įsijungė ir Prienų rajono vaikai bei jaunimas.

Tarp literatūrinio konkurso „Kovotojai su ugnimi“ nugalėtojų  – atstovas iš Balbieriškio. Trečiąją vietą II grupėje (8–12 klasės) užėmė Balbieriškio pagrindinės mokyklos aštuntokas Eitvydas Seilius (mokyt. Irena Liutkevičienė).

Mokinių piešinių ir nuotraukų konkurse „Išmokime padėti sau ir kitiems“ antrąją vietą II grupėje (6–12 klasės) Kauno apskrityje užėmė Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos mokinys, keturiolikmetis Paulius Paltanavičius (mokyt. Regina Žvirblienė), trečiąją – Prienų „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos mokinė Evelina Bartusevičiūtė (mokyt. Danutė Ramanauskienė). Pauliaus Paltanavičiaus nuotrauka „Pavojai prie vandens“ buvo atrinkta ir į trečiąjį  respublikinį  konkurso etapą ir jame taip pat buvo pripažinta tarp geriausiųjų. Konkurso dalyvių darbus vertinę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai Pauliui Paltanavičiui paskyrė antrąją vietą.

Visiems prizininkams buvo skirti konkursų organizatorių bei Prienų rajono savivaldybės apdovanojimai. Praėjusį savaitgalį Naujosios Ūtos pagrindinėje mokykloje iškilmingai buvo pasveikintas Paulius Paltanavičius. Jam vienam iš pirmųjų padėkas ir dovanas – MP3 grotuvą, atmintuką bei „Pegaso“ knygyno dovanų čekį – įteikė Prienų PGT Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorė Lina Damukaitienė ir Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close