home Aktualijos Kelyje Kaunas – Prienai – Alytus 38 km susidūrė du automobiliai, vieną žmogų teko vaduoti ugniagesiams

Kelyje Kaunas – Prienai – Alytus 38 km susidūrė du automobiliai, vieną žmogų teko vaduoti ugniagesiams

Gruodžio 11 d. 16:01 val. Kauno APGV Prienų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešima, jog Balbieriškio sen., kelyje Kaunas - Prienai - Alytus 38 km susidūrė du automobiliai, vienas žmogus prispaustas. Susidūrė du automobiliai - „Opel Corsa“ ir „Audi A3“. 16:19 val. iš automobilio „Opel“, nukirpus priekinę keleivio pusės sėdynę, išlaisvintas prispaustas G. K. (1975 m., uždėtas kaklo įtvaras, užkeltas ant gelbėjimo lentos). Jis perduotas greitosios medicininės pagalbos ekipažui. Automobilio „Audi“ vairuotoja S. L. (1995 m.) iš transporto priemonės išlipo pati. Nušluota kelio danga, atjungti transporto priemonių akumuliatoriai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close