Siūloma suteikti Birštono Garbės piliečio vardą

Jau keletą metų Birštono savivaldybėje Garbės piliečio vardai suteikiami patiems svarbiausiems ir daugiausia prie kurorto klestėjimo, puoselėjimo ir  miesto vardo garsinimo prisidėjusiems žmonėms.

Šiais metais Birštono Garbės piliečio vardui suteikti buvo pasiūlytos šios kandidatūros:

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė už ilgalaikį ir sėkmingą vadovavimą Birštono savivaldybei, už Lietuvos savivaldos ir jos plėtros stiprinimą, už nuopelnus Birštono krašto bendruomenei siūlo suteikti Garbės piliečio vardą (po mirties) Antanui Serafinui Zenkevičiui;

Birštono parapijos Carito nariai už iniciatyvą įgyvendinant daug reikšmingų projektų, už aktyvią pastoracinę veiklą, už rūpinimąsi Birštono bendruomenės narių dvasiniu ugdymu, užimtumu, už didelį dėmesį, skirtą Birštono miesto įvaizdžiui kurti, siūlo suteikti Garbės piliečio vardą Birštono parapijos klebonui monsinjorui, Stakliškių dekanato dekanui Jonui Dalinevičiui;

asmenų grupė siūlo suteikti Garbės pilietės vardą daug prasmingų ir svarių darbų Prienų rajono ir Birštono kurorto teritorijoje gyvenusiems ir gyvenantiems žmonėms nuveikusiai docentei, dėstytojai, Lietuvos visuomenės veikėjai Sofijai Teresei Junkienei.

Garbės piliečio ženklai ir tai liudijantys raštai buvo įtekti Birštone gyvenančiam gydytojui kurortologui Vytautui Meškai ir Danijos Bakke mokyklos direktoriui Povl Erik Wolf.

Praėjusiais metais Garbės piliečio vardai buvo suteikti buvusiam Seimo nariui Juozui Palioniui (po mirties) ir partnerystės su Birštonu koordinatoriui iš Lecko miesto (Vokietija) Hans Peter Federzen.

 

Pagal Birštono savivaldybės informaciją parengė S. Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close