home Aktualijos Gaisro metu Jiezno seniūnijoje traumuotas ugniagesys

Gaisro metu Jiezno seniūnijoje traumuotas ugniagesys

Lapkričio 29 d. Prienų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje gautas pranešimas, jog Jiezno sen., Sobuvos k., Sobuvos g. dega vieno aukšto namas. Atvykus PGP 11x10 m.namas degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs į vidų, perdengimas nudegęs. Namas buvo vieno aukšto, rąstinis su medine perdanga, dengtas šiferiu. Jis sudegė visiškai. Vanduo buvo vežiojamas iš už 200 metrų esančio dirbtinio vandens telkinio. KOAP grandis vykstant buvo pasiruošusi, tačiau atvykus dėl per daug įsiplieskusio gaisro į namą nebuvo įvesta. Namo gyventojas A. L. išvežtas į ligoninę, kad nesušaltų, nes buvo basas ir nebuvo spėjąs apsirengti. Dėl labai prasto kelio buvo sunku privažiuoti iki gaisravietės. O gesinant gaisrą buvo traumuotas ir ugniagesys. Griūvantis kaminas atsitrenkė į rastinę sieną ir krintantis rastas užgavo ugniagesio petį. Medikai ugniagesį išsivežė, peršvietus petį rentgenu nustatyta, jog petys tiesiog stipriai sumuštas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close