home Švietimas Savivaldybėje lankėsi tarptautinio švietimo projekto dalyviai

Savivaldybėje lankėsi tarptautinio švietimo projekto dalyviai

Lapkričio 23 d. Prienų r. savivaldybėje lankėsi tarptautinio Erasmus+ programos finansuojamo projekto „Jaunimo olimpinės žaidynės Europos mokyklose“, kurį jau antrus metus vykdo Stakliškių gimnazija su partneriais iš Čekijos, Italijos, Jungtinės Karalystės ir Turkijos, dalyviai.

Savivaldybės meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad Prienų rajono švietimo bendruomenė yra aktyvi ir siekia pačių aukščiausių tikslų. Tarptautiniai projektai yra puikūs mokinių bendradarbiavimo mainai, per kuriuos užsimezga nauji ryšiai, juos meras palinkėjo ir toliau plėtoti bei puoselėti.

Susitikimo metu projekto vadovė anglų kalbos mokytoja J. Ručienė ir gimnazistai pristatė projektą, kurio tikslas – panaudoti sportą, kaip mokymo būdą, menkai motyvuotų ar nemotyvuotų mokinių įtraukčiai į mokyklos gyvenimą bei sportinių, mokomųjų bei tiriamųjų veiklų pagalba stiprinti jų priklausymo mokyklos bendruomenei ir atsakomybės prieš ją suvokimą bei motyvaciją mokytis. Mokiniai iš užsienio šalių papasakojo kiekvienas apie save bei kaip sekasi įgyvendinti projekto tikslus ir uždavinius, gyrė Lietuvos ir Prienų krašto grožį, džiaugėsi naujais draugais, stakliškiečių šeimų, kuriose apsigyveno, svetingumu, mokytojų profesionalumu ir nuoširdžia pagalba.

J. Ručienė pabrėžė, kad Prienų r. savivaldybė yra labai patyrusi tarptautinių projektų įgyvendinimo srityje, o Švietimo skyriaus vedėjas buvo vienintelis iš Lietuvos, kuris Švietimo mainų paramos fondo kvietimu šiais metais dalyvavo Europos Parlamente Strasbūre (Prancūzija) vykusiame programos „Erasmus+“ 30-mečio paminėjimo renginyje. Ir šiuo metu Švietimo skyrius įgyvendina du projektus, kurių vertė daugiau nei 160 000 eurų.

 

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close