Gimnazistai įsijungė į akciją

Birštono gimnazijos mokiniai ir mokytojai atsiliepė į organizuojamą respublikinę akciją „Devyniasdešimties paukščių pavasaris“, skirtą gamtininko profesoriaus Tado Ivanausko garbei.

 

Technologijų mokytojo Algio Guobio vadovaujami gimnazistai pradėjo gaminti inkilėlius čia gyvenantiems ir grįžtantiems iš šiltųjų kraštų sparnuotiems savo draugams. Labai smagu buvo darbuotis. Nors šiek tiek ir pavargome, tačiau pagalvojus apie paukštelius, kurie ne tik mums čiulbės, bet ir naikins kenkėjus, tapdavo lengviau. Prireikė net rimto plaktuko iš namų, tokio senovinio, nes darbavomės iš peties.

Mylėkime ne tik paukščius, bet ir visus žvėrelius, nes jie irgi yra mūsų mažieji draugai. Padėkime, kai jiems reikia mūsų pagalbos.

Giedrius Skvernevičius,

IV kl. gimnazistas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close