Faustė Simonavičiūtė – Veiverių konkūro nugalėtoja

Šeštadienį Veiverių žirgyne vykusiose konkūro varžybose kraštietė Faustė Simonavičiūtė vėl skynė prizines vietas.

Faustei net du kartus pasisekė 100 cm konkūro rungtyje, kurioje su skirtingais žirgais pelnė prizines vietas. Kartu su Lagūna Faustė puikiai įveikusi kliūtis bei greičiausiai pasiekusi finišą pelnė trečiąją vietą, tačiau kartu su Saldi Faustė pasiekė dar geresni rezultatą ir užėmė antrąją vietą.

Pagrindiniame konkūre jojikams teko įveikti 115-120 cm kliūtis. Šiame konkūre Faustė susirungė su ypač rimtais varžovais ir su Saldi pasiekė tik ketvirtąją vietą. Tiesa, su Saldi Faustė maršrutą įveikė greičiausiai tarp nepatekusiųjų į persirungimą. Teisę į persirungimą nepadarydami nei vienos klaidos iškovojo tik trys žirgai.

Tuo tarpu pasirodymas su Lagūna buvo žymiai sėkmingesnis. Lagūna buvo tarp trijų, be klaidų įveikusių pagrindinį konkūrą. Su Lagūna įveikusi pagrindinį konkūrą be klaidų ir gavusi galimybę persirungti, įveikusi kliūtis iki 130 cm bei aplenkusi visus varžovus, Faustė iškovojo pirmąją vietą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close