Birštono „Lendrūnas“ dalyvavo liaudies kapelų festivalyje „Grok, žemaiti!“

Lapkričio 11-ąją Birštono kultūros centro kaimo kapela „Lendrūnas“ dalyvavo Kretingoje vykusioje tradicinėje kapelų šventėje „Grok, žemaiti!“.

Ši liaudiškos muzikos kapelų šventė turi gilias tradicijas ir Kretingos kultūros centre vyko jau XXVI kartą.

Į festivalį atvyko kapelos iš įvairių šalies vietų ir net gretimų šalių kaimynių muzikantai bei dainininkai. Šventės dalyvius ir svečius linksmino Skuodo „Bartuva“, Nidos „Joldija“, Birštono „Lendrūnas“, Klaipėdos „Dorė“, Kalni (Latvija) „Stelmani“, Polvos (Estija) „HeinoTartes ir draugai“ bei pačių šventės šeimininkų kapela gražiu pavadinimu „Lakštingelė“.

Šventės ir festivalio tikslas – gaivinti tautos tradicijas, populiarinti dainas ir šokius, įtraukiant į tai ir jaunesnės kartos atstovus.

Liaudiškos muzikos festivalis visada sulaukia didelio būrio tokios meno rūšies atlikėjų ir mėgėjų, kurie džiaugiasi galimybe pasilinksminti, pabūti, pabendrauti ir papildyti savo repertuarą naujomis dainomis.

„Lendrūno“ kapela labai džiaugiasi dalyvavusi (jau ne pirmą kartą) tokiame gražiame ir šauniame renginyje bei puikiais įspūdžiais iš Žemaitijos.

 

„Lendrūno“ kapelos narė Nijolė Juozaitienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close