home Kultūra Petro Lincevičiaus darbų paroda Jiestrakyje

Petro Lincevičiaus darbų paroda Jiestrakyje

Jiestrakio bibliotekoje nuo spalio 10 d. buvo eksponuojama jauno perspektyvaus kraštiečio tapytojo Petro Lincevičiaus paroda-projektas „Žemė“, o lapkričio 11 dieną susitikti su jiestrakiečiais ir daugiau papasakoti apie savo kūrybą atvyko ir pats parodos autorius.

Jaunas kūrėjas susirinkusiems meno mylėtojams pasakojo, kaip kilo projekto „Žemė“ idėja, kur buvo piešti piešiniai, tapyti paveikslai. Tapytojas pasakojo, kad kūrybinis procesas vyko Vinco Mykolaičio-Putino tėviškėje ir memorialiniame muziejuje Vilniuje, kur vėliau ir buvo eksponuojami projekto „Žemė“ darbai.

Vietiniams žmonėms labai smagu, kad paroda neužsibuvo sostinėje ir galėjo džiuginti ir jų širdis, juolab kad Vinco Mykolaičio-Putino tėviškė – visai šalia (Naujosios Ūtos sen., Pilotiškių k.).

Popietės metu buvo aptarta ne tik paroda, bet ir kūrybinis Petro Lincevičiaus kelias, kuris prasidėjo labai anksti, dar jam būnant ketverių metų. Susitikimo metu skambėjo Gedo Černiausko atliekamos dainos ir gitaros akordai, bibliotekininkės Kristinos skaitytos linksmos rudeninės eilės.

Šiltas bendravimas tęsėsi ir prie puodelio arbatos. Žmones domino ne tik kraštiečio kūryba, bet ir galimybė susipažinti su autoriumi iš arčiau, daugiau sužinoti apie dar jauno žmogus jau netrumpą kūrybinį kelią.

Nuoširdi padėka Petrui Lincevičiui ir Gedui Černiauskui už šiltą ir jaukią popietę Jiestrakio bibliotekoje.

Jiestrakio bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close