home Birštone „Šilagėlei“ – trečioji komandinė vieta

„Šilagėlei“ – trečioji komandinė vieta

Birštono sveikos gyvensenos klubas „Šilagėlė“ lapkričio 19 d. dalyvavo Kaune, Lengvosios atletikos manieže vykusiame Lietuvos Respublikos Prezidento taurės fizinės sveikatos vertinimo finaliniame konkurse.

 

Jau daug metų kiekvieną rudenį Lietuvos sveikuolių klubuose vyksta fizinio kūno įvertinimo konkursai pagal EURO FIT ir EGREPA testus, o lapkričio mėnesį sveikuoliai renkasi į Lietuvos Respublikos Prezidento taurės fizinės sveikatos vertinimo finalinis konkursą, kuris vyksta Kaune.

Renginį organizuoja Lietuvos sveikuolių sąjunga kartu su asociacija „Sportas visiems“ ir Lietuvos sporto universitetu.

Birštono sveikos gyvensenos klubas „Šilagėlė“ kasmet dalyvauja finaliniame konkurse ir dažnai užima prizines vietas.

 

„Mūsų komandoje dalyvavo 20 narių ir laimėjom keturias pirmas, tris antras ir net aštuonias trečias vietas, tik penki dalyviai be apdovanojimų. Mes patenkinti trečia komandine vieta, nors apmaudu dėl kitų savo klubo narių, kurie nedalyvavo, juk galėjom ir Prezidento taurę laimėt, tereikėjo dar 15 dalyvių, Noriu pasidžiaugti sveikuolių klubo nariu Kaziu Lukošiumi, kuris jau dešimtą taurę laimėjo. Šaunuolis,“- sakė sveikos gyvensenos klubo pirmininkas Vytautas Gedminas.

Šį kartą birštoniečiai užėmė trečią prizinę vietą, surinkę 282 komandinius taškus. Jie nusileido pirmos vietos laimėtojams iš Šiaulių (461 tšk.), kuriems ir atiteko LR Prezidento taurė, ir antrą vietą užėmusiai Panevėžio „Rambyno“ sveikuolių komandai (386 tšk.).