home Birštone „Šilagėlei“ – trečioji komandinė vieta

„Šilagėlei“ – trečioji komandinė vieta

Birštono sveikos gyvensenos klubas „Šilagėlė“ lapkričio 19 d. dalyvavo Kaune, Lengvosios atletikos manieže vykusiame Lietuvos Respublikos Prezidento taurės fizinės sveikatos vertinimo finaliniame konkurse.

 

Jau daug metų kiekvieną rudenį Lietuvos sveikuolių klubuose vyksta fizinio kūno įvertinimo konkursai pagal EURO FIT ir EGREPA testus, o lapkričio mėnesį sveikuoliai renkasi į Lietuvos Respublikos Prezidento taurės fizinės sveikatos vertinimo finalinis konkursą, kuris vyksta Kaune.

Renginį organizuoja Lietuvos sveikuolių sąjunga kartu su asociacija „Sportas visiems“ ir Lietuvos sporto universitetu.

Birštono sveikos gyvensenos klubas „Šilagėlė“ kasmet dalyvauja finaliniame konkurse ir dažnai užima prizines vietas.

 

„Mūsų komandoje dalyvavo 20 narių ir laimėjom keturias pirmas, tris antras ir net aštuonias trečias vietas, tik penki dalyviai be apdovanojimų. Mes patenkinti trečia komandine vieta, nors apmaudu dėl kitų savo klubo narių, kurie nedalyvavo, juk galėjom ir Prezidento taurę laimėt, tereikėjo dar 15 dalyvių, Noriu pasidžiaugti sveikuolių klubo nariu Kaziu Lukošiumi, kuris jau dešimtą taurę laimėjo. Šaunuolis,“- sakė sveikos gyvensenos klubo pirmininkas Vytautas Gedminas.

Šį kartą birštoniečiai užėmė trečią prizinę vietą, surinkę 282 komandinius taškus. Jie nusileido pirmos vietos laimėtojams iš Šiaulių (461 tšk.), kuriems ir atiteko LR Prezidento taurė, ir antrą vietą užėmusiai Panevėžio „Rambyno“ sveikuolių komandai (386 tšk.).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close