Kviečiame sporto, jaunimo organizacijas, bendruomenes, seniūnijas teikti paraiškas dėl paramos 2018 m.

  Kviečiame sporto, jaunimo organizacijas, bendruomenes, seniūnijas teikti paraiškas dėl paramos 2018 m. pagal Prienų r. savivaldybės kultūros, sporto, jaunimo ir bendruomenės veiklos aktyvinimo programos priemonę „Kūno kultūros ir sporto populiarinimas, sporto ir jaunimo organizacijų, asociacijų, religinių bendruomenių ir bendrijų rėmimas“.

Remiamos veiklos sritys:
• Viešųjų įstaigų, asociacijų, religinių bendruomenių ir bendrijų veikla;
• Tradicinių Prienų rajono savivaldybės renginių organizavimas;
• Prienų rajono seniūnijų sportinės veiklos organizavimas;
• Gabių ir talentingų Prienų rajono mokinių ir jaunimo dalyvavimas tarptautiniuose ir respublikiniuose renginiuose;
• Naujai besikuriančių asociacijų, viešųjų įstaigų ir bendruomenių skatinimas.

Pretendentai, siekiantys gauti paramą pagal šią priemonę, iki 2017 m. gruodžio 20 d. į Prienų r. savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyrių, 225 kabinetą, turi pristatyti užpildytas paraiškas (pagal pridedamą formą).

Informacija teikiama telefonu (8 319) 61 187 arba el. paštu adomas.kubilius@prienai.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close