Vytautas Sadauskas – nesustabdomas. Į Jiezną parkeliavo Lenkijos bei Latvijos čempiono taurė

Lapkričio 18 d. Petrakave, Lenkijoje vykusiose tarptautinėse Lenkijos kultūrizmo ir fitneso taurės varžybose sėkmė vėl šypsojosi jiezniškiui, Jiezno sporto klubo „Uola“ vadovui ir treneriui Vytautui Sadauskui.

Tarptautinėse varžybose, jis iškovojo pirmąją vietą Mens Body kategorijoje bei tapo absoliučiu nugalėtoju ir į Lietuvą parsivežė Lenkijos absoliutaus čempiono taurę. Šiose varžybose pasisekė ir Alytaus sporto klubo „Šaulė GYM“ trenerės Evelinos Sadauskaitei treniruojamai Redai Slavinskaitei, kuri pakartojusi triumfą Pabaltijo varžybose Garliavoje, į Lietuvą parvežė Miss Bikini pirmosios vietos taurę.

Lapkričio 19 d. Liepojoje, Latvijoje vykusiose sėkmė V. Sadauskui nusišypsojo dar kartą ir jis pakartojęs savo triumfą iškovojo dar vieną pirmąją vietą Mens Body kategorijoje bei tapo Latvijos čempionato absoliučių nugalėtoju. Šiose varžybose R. Slavinskaitė iškovojo 3 vietą Miss Bikini varžybose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close