Dar vienas sėkmingas savaitgalis Sadauskams – į Jiezną parkeliavo dar viena taurė

Lapkričio 11 dieną Jiezno kultūrizmo klubo „Uola“ vadovas, treneris, daugkartinis kultūrizmo varžybų čempionas Vytautas Sadauskas dalyvavo UPBF (United & Professional Bodybuilders & Fitness) pasaulio čempionate Larviko mieste, Norvegijoje.

Čia jam nusišypsojo sėkmė ir jis tapo profesionalų lygos 3 vietos nugalėtoju.

Sėkmė neaplenkė ir jo dukros Evelinos Sadauskaitės. Alytaus sporto klube „Šaulė GYM“ jos treniruojama Reda Slavinskaitė jau sekančią dieną – lapkričio 12-ąją vykusiose NAC Latvia Open varžybose Salaspilyje, Latvijoje iškovojo pirmąją vietą Miss Bikini kategorijoje.

Paskutinį lapkričio savaitgalį – lapkričio 25 d. Hamburge, Vokietijoje, Vytauto Sadausko dar laukia pagrindinė kova dėl Mr. Universe vardo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close