Į klausimus atsako Birštono savivaldybės tarybos narys Juozas Aleksandravičius

Birštono savivaldybės tarybos narys esate nuo 1997 metų, o nuo 1998-ųjų 16 metų dirbote mero pavaduotoju.Koks tai buvo laikas Jūsų, kaip Tarybos nario, veikloje?

Taip, tai buvo įdomus daugybės veiklų, išskirtinių kontaktų, kurortui, nevyriausybinėms organizacijoms, bendruomenėms reikšmingų susitikimų, svarbių renginių metas… Džiaugiuosi ir didžiuojuosi ta patirtimi. Dabar ta patirtis man padeda kitaip bendrauti su kurorto svečiais…

 

Ilgus metus dirbote Birštono savivaldybės taryboje, turite daug patirties įvairiose srityse. Gal galite paminėti, kokius svarbesnius darbus, kuriuos malonu prisiminti, nuveikėte per tokį ilgą laikotarpį?

Be abejo, ta darbinė patirtis dabar jau yra mano turtas… Ir tai, kas buvo, man liko, neturiu dėl ko nors apgailestauti, net to neanalizuoju, nes tai „buvo“ – man svarbesnė dabartis… Prisimenu, kad negailėjau nei savo, nei šeimos laiko, dirbdavau ir po darbo valandų, ir savaitgaliais – ne sau, o miestui, politikai, svečiams, nes nuoširdžiai maniau, kad tai verta ir reikalinga.

 

Jau daugiau kaip pusę kadencijos dirbate naujos sudėties Taryboje. Kaip sekasi vykdyti pastaraisiais metais rinkėjams duotus pažadus?

Jau pusė kadencijos (šypsosi)? Gal reikėtų visos kadencijos palaukti? Be abejo, lūkesčiai didesni už rezultatus, bet ką kalbu, kas mane girdi – žino. Kitas klausimas – kiek išgirsta tie, kas turėtų tai įgyvendinti…

 

Kaip sekasi bendrauti su savivaldybės administracija bei pavaldžių įstaigų vadovais sprendžiant gyventojų pageidavimus ir problemas?

Kai kada sekasi įtikinti ir būti išgirstam, bet ir nuo jų supratimo ne visada priklauso tų problemų sprendimas…

 

Ar dažnai susitinkate su rinkėjais aptarti jiems svarbių klausimų ar numatomų Savivaldybės taryboje svarstyti sprendimų projektų? Kokie klausimai aktualūs Jūsų rinkėjams?

Visiems, kas skundžiasi, kas nori pasikalbėti, „papolitikuoti“, esu atviras ir neatstumiu nė vieno pokalbininko. Specialių susitikimų nerengiu – kaip čia iš „daugumos“ atsiskirsi, dar ne taip supras (šypsosi).

 

Kokie, Jūsų manymu, turėtų būti atlikti darbai tiek mieste, tiek kaimiškose vietovėse, gerinant savivaldybės žmonių gyvenimą, kurorto įvaizdį ir konkurencingumą?

Nekomentuosiu, nes yra, kas darbus perėmė, nemokysiu dirbti, nes mes patys esam atsakingi už prisiimtą veiklą.

 

Daug diskusijų sukėlė „Versmės“ akcijų pardavimo ir dividendų paskirstymo klausimas. Ir dabar ši problema tebėra svarbi. Kokia buvo Jūsų nuomonė?

Stabili. Buvau ir esu prieš, nes esu įsitikinęs, kad viešasis interesas – Lietuvos žmonių sveikata, nėra tik verslo objektas ir Savivaldybė kaip tik turi puikias galimybes parodyti, kad Birštono – reabilitacijos sostinės (prof. A. Krikščiūno komplimentas) – karalienė „Versmė“ turi tam tikslui tarnauti, o mes, Birštono savivaldybės taryba, sprendimais turime sudaryti tam kilniam tikslui palankesnes sąlygas. Prisiminkim, kaip kažkada Vilnius plakė Birštono tarybą, kad neprivatizuoja vandentiekio, šilumos tinklų, miesto priežiūros tarnybos. Pastaruoju metu Lietuvoje savivaldybės tokias įstaigas jau nori susigrąžinti (išpirkti), nes mato, kad tik taip gali padėti gyventojams, o nebepataikauti savininkams.

Dėkoju už parodytą dėmesį ir linkiu kiekvienam birštoniečiui jaustis kurorto šeimininku.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close