home Sportas Aleksandro taurė – „Ferrum“ dvejetui iš Birštono

Aleksandro taurė – „Ferrum“ dvejetui iš Birštono

Lapkričio 5 dieną Birštono petankės aikštyne vyko tradicinis Aleksandro Gorino petankės dvejetų turnyras. Jame dalyvavo 13 komandų. Pirmąją vietą ir Aleksandro taurę iškovojo birštoniečiai – „Ferrum“ lyderių duetas Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius.

 

Ramų ir saulėtą sekmadienį petankės mėgėjai išbandė jėgas viename svarbiausių turnyrų, kuriuo pasibaigia sezono varžybos.

Buvo žaidžiami šeši turai šveicariška sistema su laiko limitu - 40 minučių ir paskutinis kašenetas. Iškovoję šešias pergales nugalėtojais tapo birštoniečių komanda ,,Ferrum“, kuriai ir atiteko pereinamoji Aleksandro taurė ir dovanėlė.

Su penkiomis pergalėmis, pralaimėję tik nugalėtojams, antrą vietą užėmė komanda ,,JO JO“ iš Kauno. Trečioji vieta atiteko Kauno komandai „Auksinis kardas“, iškovojusiai keturias pergales. Birštono komanda „Zoro“ (Vytautas Gedminas ir Robertas Travkinas) užėmė garbingą ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje.

„Mes, ,,Zoro“ komanda, irgi iškovojome keturias pergales, bet pagal papildomus rodiklius likome ketvirti. Pralaimėjome pačiame pirmame ture komandai ,,Auksinis kardas“ rezultatu 8:12 ir atkaklioje kovoje penktame ture ,,Ferrum“ komandai (7:10). Žinoma, visada sunkiausia žaisti su savais, nes kartu treniruojamės ir žinome vieni kitų galimybes. Tačiau labai džiaugiamės, kad „Ferrum“ dvejetas iškovojo Aleksandro taurę ir ji liko Birštone“, – sakė vienas iš geriausių petankės žaidėjų Vytautas Gedminas.

Porose su kauniečiais turnyre žaidė birštoniečiai Linas Andriekus ir Kęstutis Pranculis.

Visos komandos buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis.

 

Gintaro Račkaus nuotrauka