home Aktualijos Į kapines atvesti centralizuoto vandens tiekimo tinklai

Į kapines atvesti centralizuoto vandens tiekimo tinklai

Šių metų spalio pabaigoje, prieš pat lapkričio 1-ąją, buvo užbaigti vandentiekio įvedimo Škėvonių kapinių teritorijoje darbai pagal projektą „Vandentiekio tinklų plėtra Ivoniškių kaime Birštono savivaldybėje“. Projektą užsakė Prienų r. savivaldybė, darbų pirkimus apklausos būdu vykdė UAB „Prienų vandenys“, darbus atliko UAB „KRS“. Darbų vertė – 83 235,9 Eur (su PVM), iš jų Prienų r. savivaldybės dalis – 58 265,1 Eur (70 proc. projekto vertės).

Projekto metu į kapines atvesti centralizuotai tiekiamo geriamojo vandens tinklai, įrengtos 4 vandens ėmimo kolonėlės, nutiesta beveik 2 km ilgio vandentiekio trasa.

Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pasidžiaugė, kad projektas, kurio taip laukė gyventojai ir visi lankantieji artimųjų kapus, pagaliau įgyvendintas, o darbai buvo užbaigti laiku, t. y. spalio pabaigoje, prieš pat Visų šventųjų dieną. Projekto įgyvendinimo metu atvestos 6 vandens atšakos iki artimiausių sklypų, tad gyventojai turės galimybę prisijungti prie miesto vandentiekio.

Kapinių teritorijoje esančios 4 vandens cisternos, darbų pirkimus vykdžiusios bendrovės „Prienų vandenys“ direktoriaus Prano Mitkevičiaus ir vyr. inžinieriaus gamybai Vido Maslausko nuomone, žmonių patogumui turi likti.

Šiuo metu yra atliekamas Škėvonių kapinių skaitmeninimas, kurį vykdo Prienų seniūnija: duomenys apie kiekvieną kapinėse esantį kapą sukeliami į internetinę erdvę. Tokia sistema leis paprasčiau gauti informaciją apie palaidotus žmones.

 

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close