„Vytautas“ – vis dar pakeliui į pirmąją pergalę

Lapkričio 4 d. pavakare Prienų kūno kultūros ir sporto centro arenoje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose susitiko lygos žemiausias pozicijas atkakliai saugančios Utenos „Juventus“ ir Prienų-Birštono „Vytautas“ krepšinio komandos.

Nors pirmąją pusę rungtynių su galingu proveržiu „Vytauto“ krepšininkai rodė ne tik kovingumą, bet ir norą laimėti, deja, paskutiniame kėlinyje, teko pripažinti, kad aukštesnė vieta turnyrinėje lentelėje priklauso aikštelės svečiams. Utenos „Juventus“ pergalė išsivežė rezultatu 85:98 (25:20, 20:27, 21:22, 19:29).

Daugiausiai taškų varžybose įmetė „Juventus“ krepšininkas Anthony Ireland (24). „Vytautui“ daugiausiai taškų pelnė Martynas Linkevičius (18).

„Vytauto“ LKL sąskaitoje – dar nėra nei vienos pergalės, „Juventus“ sąskaitoje – jau dvi pergalės. Abi šios pergalės – prieš „Vytautą“.

Nors vis dar komplektuojama „Vytauto“ komanda pergalėmis nedžiugina, krepšinio fanai ironiškai šypsosi, jog labiausiai glumina ne „Vytauto“ pralaimėjimai, o „Juventus“ komandos, turinčios kelis sykius didesnį biudžetą nei „Vytautas“ tik per plauką geresnė pozicija turnyrinės lentelės apačioje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close