„Guosta“ per plauką įveikė „Tornado“ (nuotraukos)

Lapkričio 3 d. pavakare Prienų kūno kultūros ir sporto centro arenoje Regionų krepšinio lygos varžybose susitiko Stakliškių „Guosta“ ir Kauno rajono „Xiaomi-Tornado KM“.

Tarp komandų atkaklios varžybos vyko nuo pat rungtynių pradžios iki pabaigos, o pergalės svertas vis pakrypdavo į skirtingą pusę.

Visgi, po taškas į tašką ėjusių varžybų, rezultatu 79:73 (22:18, 16:21, 24:23, 17:11) pergalę iškovojo Stakliškių „Guosta“.

Daugiausiai taškų šiose varžybose įmetė Kauno rajono „Xiaomi-Tornado KM“ komandos krepšininkas Justinas Ramanauskas (27), „Guostos“ komandoje – Aurimas Birgelis (14).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close