home Švietimas Prienų rajono savivaldybė ieško būdų įsteigti Skriaudžiuose papildomą ikimokyklinio ugdymo grupę

Prienų rajono savivaldybė ieško būdų įsteigti Skriaudžiuose papildomą ikimokyklinio ugdymo grupę

Spalio 31 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorius Egidijus Visockas, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas vyko į Skriaudžius. Ten susitiko su Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktore Renata Liagiene ir kartu aptarė galimybę įrengti dar vieną ikimokyklinio ugdymo grupę Skriaudžiuose.

Kadangi jau esamame Skriaudžių vaikų darželyje papildomos grupės steigimas yra sudėtingas (reikia pristatyti antrą aukštą), o pačioje mokykloje tinkamos vietos irgi nėra, reikia ieškoti kitų galimybių. Buvo apžiūrėtos visos Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro (esančio Skriaudžiuose) patalpos – ir eksploatuojamos mokyklos bei bibliotekos, ir tos, kuriose anksčiau buvo įsikūrusi akcinė bendrovė Lietuvos paštas.

Buvo sutarta, kad bendromis jėgomis iki 2018 metų rugsėjo Skriaudžiuose jau bus įrengta trečia ikimokyklinio ugdymo grupė.

Prienų rajono savivaldybės inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close