Rūpindamiesi savo saugumu, atsakingai rinkitės vaizdo kameras

Lietuvos policija siekdama gerinti viešųjų ir privačių erdvių stebėjimo kokybę, veiksmingiau užtikrinti viešosios tvarkos ir nusikaltimų prevenciją pateikia asmenų įsigyjamų ir diegiamų vaizdo stebėjimo kamerų minimalių techninių parametrų rekomendacijas. Patartina prieš įsigyjant vaizdo stebėjimo kameras savo turto ir nuosavybės saugumui, vadovaujantis pateiktomis rekomendacijomis ir pasitarus su specialistu išsirinkti tinkamiausią variantą kainos ir kokybės atžvilgiu. Tam, kad vaizdas būtų pakankamai ryškus filmuojant tiek dienos, tiek ir nakties metu labai svarbu tinkama vaizdo kameros raiška ir jos tipas. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į filmuotos medžiagos formatą ir jos perkėlimo galimybes į kitus įrenginius.

Rekomendacijos:

Derėtų įsigyti skaitmeninę IP kamerą su integruotu mikrofonu.

Vaizdo kameros raiška turėtų būti ne prastesnė nei 1080 p/pikselių ir ne prasčiau nei 30 kadrų per sekundę.

Vaizdo suspaudimo formatas turėtų būti ne prasčiau nei H264.

Atsparumas išorės poveikiui ne prastesnis nei IP67.

Infraraudonųjų spindulių prožektorius reikalingas tinkamai vaizdo kokybei filmuojant tamsuoju paros metu.

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close