Į „Žiburio“ sporto salę sugrįžo visada gimnazijos garbę gynę stalo tenisininkai

Spalio 29 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijos sporto salėje į stalo teniso turnyrą rinkosi ne tik dabartiniai, bet ir jau kelis dešimtmečius joje nesimokantys gimnazistai, visada su stalo teniso rakete kovoję už savo gimnazijos garbę.

 

Čia vyko Prienų „Žiburio“ gimnazijos šimtmečiui paminėti skirtos stalo teniso varžybos. Jose buvusieji „Žiburio“ gimnazijos mokiniai susirungė su dabartiniais mokiniais.

 

Į istorines varžybas atvyko ir vieni pirmųjų „Žiburio“ stalo tenisininkų. Alvydas Marcinkevičius, Algis Griška, Jonas Vyšniauskas ir Genulis Žiūra džiaugėsi ne tik galimybe susitikti su buvusiais ir esamais stalo tenisininkais bei gimnazistais, bet ir vėl apsilankyti savo gimnazijos sporto salėje, kurioje su rakete rankose praleista tiek daug valandų. Gimnazijos veteranai džiaugėsi, kad stalo tenisas Prienų krašte itin išpopuliarėjo L. Žilevičiaus dėka. Patys veteranai nesitikėjo, jog galima taip išpopuliarinti šią sporto šaką.

 

Iš viso į varžybas susirinko 5 komandos po tris žmones. Vienoje iš buvusiųjų mokinių komandų žaidė Linas Žilevičius, Kastytis Klimaitis ir Ramūnas Vozgirdas. Stalo teniso veteranai ir profesionalai, gynę gimnazijos garbę prieš keletą dešimtmečių, pirmąją vietą iškovojo ir šiose varžybose. Antrąją vietą iškovojo kita buvusių „Žiburio“ gimnazijos moksleivių komanda: Kęstutis Vilkišius, Arūnas Senavaitis ir Vidas Jaruševičius. Na, o trečiąją vietą užėmė naujoji „Žiburio“ stalo tenisininkų karta, šiuo metu mokslus kremtantys gimnazistai Benjaminas Kupstas, Karolis Brūzga, Povilas Juškevičius ir Ernestas Rymovičius. Jie – Prienų krašte stalo tenisą išpopuliarinusio Lino Žilevičiaus auklėtiniai.

 

Varžybas organizavo Dalia Šklėriūtė, o pasveikinti dalyvių atvyko Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas. Jis dalyviams įteikė tortą. Varžyboms teisėjavo L. Žilevičius.

 

Net dviejose salėse – sporto ir aktų – vykusių varžybų dalyviai džiaugėsi galėdami vėl žaisti gimnazijoje, kurioje prabėgo jų jaunystė, kurioje jie užaugo. Na, o dabartiniai gimnazistai džiaugėsi galėdami apsilankyti gimnazijos muziejuje ir susitikti su buvusiais šios gimnazijos mokiniais, įrašytais į gimnazijos istoriją.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close