Rudeninis Paprienės bendruomenės susibūrimas

Vos prieš pustrečių metų susibūrusi Paprienės bendruomenė jau turi savo tradicijas. Vienas iš tradicinių renginių – rudeninė vakaronė, į kurią bendruomenės nariai ir svečiai buvo pakviesti praėjusį penktadienį.

Pagrindinis vakaronės akcentas – paragauti gausybę įmantriausių patiekalų ir išrinkti pačius pačiausius – ne tik skaniausius, bet ir atspindinčius rudenį. Daugiausiai balsų surinko nerealaus, neatpažįstamo, originalaus skonio bulvių tortas, kurį iškepė Nijolė Padelskienė. Nedaug nuo patiekalo nugalėtojo atsiliko ir Leonoros Kalantienės kepti įvairaus skonio pyragėliai, ir originalūs Jolitos Sabotaitienės bei Dainoros Šaltienės patiekalai.

Buvo prisiminti ir svarbiausi šiais metais nuveikti darbai: Trijų Karalių šventė, prie kalėdinės eglutės subūrusi bendruomenę ir ypač pradžiuginusi mažuosius, pavasarinė talka, kurios metu buvo tvarkoma Nemuno pakrantė, Knygų namelio sukūrimas ir atidarymas, II atviras Paprienės dvejetų petankės turnyras, kelionė po „užsienį“ – Suvalkiją, bendruomenės inicijuotas, Savivaldybės finansuotas sporto ir žaidimų aikštelės įrengimas, taip pat aptarta saugios kaimynystės nauda.

O kada, jei ne susirinkus, pasvajoti, pasitarti, ką bus galima nuveikti ateinančiais metais, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais.

Nuo rudeninės drėgmės ir įkyraus lietaus Paprienės gyventojai gynėsi dainomis, kurioms akompanavo Valė, o jai padėjo Stasys ir Sigitas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close