home Bendruomenė Rudeninis Paprienės bendruomenės susibūrimas

Rudeninis Paprienės bendruomenės susibūrimas

Vos prieš pustrečių metų susibūrusi Paprienės bendruomenė jau turi savo tradicijas. Vienas iš tradicinių renginių – rudeninė vakaronė, į kurią bendruomenės nariai ir svečiai buvo pakviesti praėjusį penktadienį.

Pagrindinis vakaronės akcentas – paragauti gausybę įmantriausių patiekalų ir išrinkti pačius pačiausius – ne tik skaniausius, bet ir atspindinčius rudenį. Daugiausiai balsų surinko nerealaus, neatpažįstamo, originalaus skonio bulvių tortas, kurį iškepė Nijolė Padelskienė. Nedaug nuo patiekalo nugalėtojo atsiliko ir Leonoros Kalantienės kepti įvairaus skonio pyragėliai, ir originalūs Jolitos Sabotaitienės bei Dainoros Šaltienės patiekalai.

Buvo prisiminti ir svarbiausi šiais metais nuveikti darbai: Trijų Karalių šventė, prie kalėdinės eglutės subūrusi bendruomenę ir ypač pradžiuginusi mažuosius, pavasarinė talka, kurios metu buvo tvarkoma Nemuno pakrantė, Knygų namelio sukūrimas ir atidarymas, II atviras Paprienės dvejetų petankės turnyras, kelionė po „užsienį“ – Suvalkiją, bendruomenės inicijuotas, Savivaldybės finansuotas sporto ir žaidimų aikštelės įrengimas, taip pat aptarta saugios kaimynystės nauda.

O kada, jei ne susirinkus, pasvajoti, pasitarti, ką bus galima nuveikti ateinančiais metais, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais.

Nuo rudeninės drėgmės ir įkyraus lietaus Paprienės gyventojai gynėsi dainomis, kurioms akompanavo Valė, o jai padėjo Stasys ir Sigitas.