Šimtmečio ąžuoliukas pasodintas Siponių dvare

Sekmadienį, spalio 22 dieną, Birštone vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio sukakčiai įamžinti skirtas projekto „Birštonas – Lietuvai. Mes esame“ pirmasis renginys – ąžuoliukų sodinimas. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Prie Savivaldybės susirinko Birštono savivaldybės vadovai, bendruomenių ir visuomeninių organizacijų atstovai, LR Seimo narys Andrius Palionis bei nemažai birštoniečių ir miesto svečių. Birštono parapijos klebonas monsinjoras Jonas Dalinevičius pašventino visus atgabentus ąžuoliukus. Vienas buvo pasodintas prie paminklinio akmens Žalgirio mūšio 600 metinėms atminti, o kiti iškeliavo į bendruomenes.

Pirmadienį, spalio 23 dienos pavakare, Siponių bendruomenės žmonės susirinko į Siponių dvaro teritoriją, kur buvo parinkta vieta šimtmečio ąžuoliukui augti. Sodinti garbingą Lietuvai medį buvo patikėta šios bendruomenės nariui, Seimo nariui Andriui Palioniui. Jam ir teks didžiausia atsakomybė, kad pasodintas galiūnas simbolizuotų Lietuvos stiprybę ir vienybę, kad žmonės brangintų savo tėvynę, laisvę ir nepriklausomybę, dirbtų savo šalies gerovei.

Tikėkime, kad ir šis ąžuolas įleis šaknis į Siponių žemę, kad augs prižiūrimas, puoselėjamas ir tvirtas kaip ir mūsų tauta.

 

Siponių bendruomenės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close