Tarptautinėje parodoje Švedijoje Birštono kurortas pristatė sveikatinimo ir turizmo paslaugas

Spalio 23–25 dienomis Stokholme (Švedijoje) vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje „Senior Massen“ Švedijos turizmo specialistams ir galutiniams vartotojams pristatyti Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektai bei turizmo galimybės, taip pat 2018 m. turizmo naujienos ir sveikatos turizmo galimybės Lietuvoje.
Sveikatinimo, SPA, turizmo paslaugas tarptautinėje turizmo parodoje pristatė ir Birštono kurortas, kuriam atstovavo Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė, mero patarėja Rimantė Kurkauskaitė, sanatorijos „Eglė“ atstovė. Lietuvos Respublikos ambasadoje Švedijoje vyko susitikimas su šios šalies kelionių agentūrų atstovais ir žurnalistais.

Savivaldybės inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close