Tarptautiniame mėgėjų futbolo turnyre ,,Eurofootballfives”

Antrą kartą tarptautiniame mėgėjų futbolo turnyre ,,Eurofootballfives” dalyvavusiems Prienų futbolininkams, kaip ir prieš metus Rygoje, nepavyko peržengti ketvirtfinalio barjiero. Pogrupyje iškovoję dvi pergales prieš Anglijos mėgėjų komandas, ketvirtfinalyje prieniškiai nusileido vilniečiams. Po du įvarčius komandai pelnė Tadas Simonaitis, Robertas Ratkevičius ir Mantas Karčiauskas. Turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Baltarusijos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close