Rudeninėje Maisto banko akcijoje

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras spalio 20- 21 dienomis dalyvavo rudeninėje Maisto banko akcijoje. Aukojami maisto produktai buvo renkami prekybos centruose Maxima esančiuose Vytauto g. 17 ir Basanavičiaus g. 15/ Brundzos g. 2, Prienai. Akcijos metu dirbo 86 savanoriai iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Prienų ‚Žiburio“ gimnazijos, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bei Birštono gimnazijos.

Rudeninės Maisto banko akcijos metu buvo paaukota 136 vnt. maisto produktų daugiau lyginant su pavasarine Maisto banko akcija. Šios akcijos metu prekybos centre Maxima Basanavičiaus g. 15, Prienai buvo paaukota 402 vnt. maisto produktų (pavasarinės akcijos metu 306 vnt.). Parduotuvėje Maxima Vytauto g. 17, Prienai surinkta 787 vnt. maisto produktų (pavasarinės akcijos metu 747 vnt.). Dvejuose prekybos centruose daugiausia buvo paaukota makaronų 275 vnt., kruopų surinkta 167 vnt., aliejaus 94 vnt., cukraus 134 vnt., ryžių 93 vnt., miltų 86 vnt., arbatos 91 vnt. Taip pat buvo paaukota daržovių konservų, kavos, margarino, mėsos konservų, sausainių, sausų pusryčių, žuvies konservų, sultinio, vaisių konservų. Visi šie produktai yra patalpinti Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre, kur per pastarąją savaitę bus rūšiuojami bei pakuojami į maisto paketus. Maisto paketai bus dalinami nepasiturinčiai gyvenantiems asmenims, šeimoms bei senoliams.

Pasibaigus Maisto banko akcijai norime padėkoti geros valios žmonėms aukojusiems maisto produktų. Nuoširdus ačiū visiems savanoriams nepagailėjusiems laisvo laiko ir prisijungusiems prie akcijos. Už bendradarbiavimą organizuojant Maisto banko akciją dėkingi esame Prienų „Ąžuolo“ progimnazijai ir Prienų „Žiburio“ gimnazijai.

Socialinio darbo organizatorė Danguolė Juodsnukienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close