Iš neblaivių tėvų paimti penki vaikai

Trečiadienį iš neblaivių tėvų Prienų rajone esančiame Laukiškių kaime paimti ir dėdei perduoti penki vaikai.

Policijos departamento duomenimis, 23.30 val. gautas socialinės darbuotojos pranešimas, kad namuose tėvai vartoja alkoholinius gėrimus ir neprižiūri vaikų.

Nuvykus nurodytu adresu, namuose rasta 1976 metais gimusi moteris, kuriai nustatytas 2,1 promilės girtumas, ir 1971 metais gimęs vyras, kuriam nustatytas 1,73 promilės girtumas, išgertuvių požymių nesimatė.

Namuose buvo penki nepilnamečiai vaikai, kurių jauniausiam penkeri, o vyriausiam – penkiolika, jie perduoti dėdei. Tėvams surašyti administracinių nusižengimų protokolai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close