Keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisijos priimtas sprendimas palankus ir mokiniams, ir aplinkinių kaimų gyventojams

2017 m. spalio 12 d. vyko Prienų r. savivaldybės keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisijos posėdis, kuriame buvo svarstytas Ingavangio kaimo gyventojų prašymas dėl maršruto Prienai–Veiveriai per Klebiškį, Šilavotą pakeitimo. Gyventojai prašė sudaryti sąlygas jų vaikams nuvykti į bendrojo lavinimo mokyklas Prienuose ir po pamokų sugrįžti į namus.

Komisija pritarė gyventojų prašymui. Maršruto Prienai–Veiveriai per Klebiškį, Šilavotą autobusas į Ingavangį užsuks pirmu reisu (7.22 val.) grįždamas iš Veiverių ir ketvirtu reisu (15.50 val.) važiuodamas į Veiverius. Priimtas sprendimas palankus mokiniams ir priimtinas aplinkinių kaimų gyventojams.

 

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close