Informacija apie gatvių remonto darbus

Prienų r. savivaldybė organizuoja ir koordinuoja vietinių kelių priežiūrą ir tvarkymą pagal sudarytą grafiką. Šiais metais buvo rašyta apie atliktus gatvių, šaligatvių, automobilių stovėjimo aikštelių, perėjų remonto darbus Prienų mieste.

Gatvių ir kitų objektų remonto projektai vykdomi ir seniūnijose. Jau užbaigtas Jiezno gimnazijos aikštelės prie pagrindinio įėjimo kapitalinis remontas, įrengta nauja pilkų betoninių trinkelių danga. Darbus atliko UAB „Expolita“. Darbų vertė –18,5 tūkst. eurų.

 

Jiezne taip pat užbaigta Gedimino g. rekonstrukcija (gatvės ilgis – 459 m). Įrengti lietaus nuotekų tinklai, šaligatvis, gatvės apšvietimas. Darbus atliko UAB „Parama“. Rekonstrukcija pradėta 2015 m. Jos vertė –181,8 tūkst. eurų.

 

Jau į pabaigą eina praėjusiais metais pradėta Išlaužo Liepų g. rekonstrukcija. Gatvės ilgis – 329 m. Rekonstrukcijos metu įrengti lietaus nuotekų surinkimo tinklai, šaligatvis ir apšvietimas. Darbus vykdo UAB „Radė“. Darbų vertė –116,4 tūkst. eurų.

 

Praėjusiais metais pradėti darbai ir Medžionių k., Stakliškių sen., kur vyksta Piliakalnio g. bei Gražiosios ir Kaštonų g. atkarpų kapitalinis remontas. Pernai paklotas pagrindas, šiais metais – nauja asfalto danga. Kitais metais bus tęsiami dalies Piliakalnio g. pagrindo įrengimo su asfaltbetonio danga darbai. Juos atlieka UAB „Parama“. Šių metų darbų vertė – 55 tūkst. eurų.

 

Šiuo metu vyksta Naujosios Ūtos k. Ramybės g. kapitalinio remonto baigiamieji darbai, kurie buvo pradėti 2015 m. Paklota nauja asfaltbetonio danga (gatvės ilgis – 348 m.), vyksta kelkraščių formavimo darbai. Darbus vykdo UAB „Parama“, projekto vertė – 61,7 tūkst. eurų.

 

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close