Iš „Spartakiados 2017“ – su pirmosios vietos medaliais

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai su mokytojomis Aukse Grižaite, Romute Stonkuviene ir Gintare Andriukevičiūte spalio 4 d. dalyvavo tarptautinėje specialiųjų poreikių vaikų ir jaunimo sporto šventėje „Spartakiada 2017“. Šventėje dalyvavo Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos, Pelču miestelio (Latvija) specialiosios mokyklos-internato ir mūsų mokyklos mokiniai.

Šventės pradžioje buvo iškilmingai atidarytas naujas, gražus, šiuolaikiškas, erdvus bei ilgai lauktas Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos sporto aikštynas. Po iškilmingo atidarymo, kuriame spartakiados dalyvius sveikino ir miesto meras Vytautas Grigaravičius, dalyviai ir svečiai dalyvavo visuotinėje mankštoje „Būk aktyvus – būsi sveikas“. Nuotaikingą ir judrią mankštą vedė Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ auklėtiniai ir Alytaus visuomenės sveikatos biuro specialistė. Po mankštos vyko iškilmingas solidarumo bėgimas, buvo uždegta olimpinė ugnis. Vėliau visi dalyviai varžėsi komandinėse estafetėse, rungtyse, sudarytose pagal jų galimybes. Estafečių metu sporto salėse buvo labai karšta, kaip tikrose sporto varžybose. Dalyviai ir jų mokytojai varžėsi iš visų jėgų, norėjo pirmauti ir pasirodyti kuo geriau. Kol buvo skaičiuojami rezultatai, visi dalyviai vaišinosi skania kareiviška koše, dauguma tokios košės skanavo pirmą kartą. Visus susirinkusiuosius į salę ir laukiančius rezultatų pradžiugino Kakės Makės pasirodymas. Susumavus rezultatus, komandos nugalėtojos buvo apdovanotos medaliais, o juos ruošę pedagogai – padėkų raštais. Mūsų mokyklos mokiniai varžėsi specialiųjų klasių estafetėse ir tapo nugalėtojais. Mokiniai labai džiaugėsi pirmosios vietos medaliais. Ši sporto šventė mokiniams suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Džiaugiamės dalyvaudami tokiuose renginiuose, nes jie skatina specialiųjų poreikių mokinių fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenimo būdą.

Taip pat nustebino ir kaimyninės savivaldybės svetingumas bei visokeriopa pagalba ir parama specialiųjų poreikių vaikų ir jaunimo sporto šventės „Spartakiada 2017“ dalyviams.

 

Gydomosios kūno kultūros mokytoja G. Andriukevičiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close