home Birštone Birštono pareigūnai Angelų sargų (policijos) dieną šventė kartu su bendruomene

Birštono pareigūnai Angelų sargų (policijos) dieną šventė kartu su bendruomene

Spalio 2-oji – Angelų sargų (policijos) diena – Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato darbuotojams prasidėjo Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje, kur monsinjoras Jonas Dalinevičius aukojo šv. Mišias už Angelus Sargus.

Po šv. Mišių Birštono policijos komisariato durys buvo atviros visiems norintiems apsilankyti jame, pasveikinti policijos pareigūnus profesinės šventės proga, iš arčiau susipažinti su policininko profesija, turimomis priemonėmis. Komisariate šurmuliavo gausybė svečių – suaugusiųjų, vaikų… Pareigūnai supažindino su policijos veikla, vaizdo stebėjimo sistema, tarnybiniais automobiliais, riedžiais, specialiosiomis policijos priemonėmis. Sulaukta didžiulio jaunųjų smalsuolių dėmesio. Bene labiausiai mažuosius pradžiugino ištikimasis policijos bičiulis Amsis.

Birštono policijos kolektyvą sveikino Birštono savivaldybės merė ir administracijos darbuotojai, įstaigų, organizacijų vadovai. Ypatingos dovanos sulaukė iš Birštono gimnazijos moksleivės Lauros Petraškaitės – iš popieriaus pagaminto policijos motociklo. Tai ganėtinai ilgo, itin kruopštaus Lauros darbo rezultatas.

Birštono policijos komisariato vadovas Rolandas Stiklius įteikė padėkas Birštono gimnazijos moksleiviams Monikai Leščinskaitei, Agniui Rukui, Andriui Kazlauskui, Matui Kornikui ir Edvinui Stražinickui už pilietiškumą ir sąžiningumą, t. y. rastų daiktų grąžinimą jų savininkams, už drąsą, pilietiškumą ir pagalbą policijai – sugaunant vagišius – Pauliui Juozaičiui ir birštoniečiui Gyčiui Pranckevičiui.

Nuoširdžiai dėkojame visiems šventės dalyviams už malonų bendravimą, sveikinimo žodžius, originalias dovanas.

Alytaus aps. VPK Birštono PK informacija ir nuotrauka